Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

На Закарпатті скупщики голосів від ЄЦ масово відмовляються від “роботи”

На Закарпатті скупщики голосів від ЄЦ масово відмовляються від “роботи”
балогаУчора в Генпрокуратуру пішли одразу два звернення від представників мукачівського “братства” — Віктора та Івана Балог. Обидва просять вплинути на Москаля щодо його листів у силові структури з вимогою не дати скупити голоси для Єдиного центру (списки з конкретними прізвищами скупщиків різних районів періодично з’являються в ЗМІ). Синхронні звернення Балог наштовхують на думку, що в Мукачеві перед виборами занервували. Насправді ж, як свідчать достовірні джерела, там почалася справжня паніка. Виклики в міліцію активістів ЄЦу, які скуповували голоси на минулих виборчих кампаніях і готові були робити це зараз, призвели до того, що скупщики почали масово відмовлятися від своєї роботи. А без них ЄЦ не має шансів не те, що на перемогу в області, а навіть на більш-менш пристойний результат.
Вперше за останнє десятиріччя мукачівській сімейній партії дали чітко зрозуміти — вибори “за бабло” не пройдуть. І її чільні представники, виправдовуючи в очах виборців майбутнє фіаско, заговорили про тиск, зловживання владою, підрив авторитету й таке подібне.

Comments:

8 Comments

  1. у мене кум мав йти на такий ” підробіток” бо на минулих виборах добре себе зарекомендував. та тепер ні в яку не хоче, йому навіть більшу суму запропонували . каже шо мало того що людей які продають свій голос знайти дедалі важче так ще й стрьомно стало. В області нормальний губернатор, а не очередна балогівська прокладка.

  2. деякі перекупщики навіть грошей не пропонують, а просто “просять”. і також просять у разі коли позвонять щоб перевірити, сказати що ти свій голос віддала за ЄЦ. бридота. Не тільки посилати їх треба далеко а й робити їх знаменитими !

  3. На злодіях Балогах шапка горить! Най они і у небесну кпнцеларію пишуть звернення, нич ім не поможе, теперя най на своюй шкурі ці щурі завидівськи збісяться, що з ними роблять, бо так точно они усі годи робили із людьми- скуповували, а в основному в приказному порядку голоси, а десь путьом шантажу, погроз, залякування, звільненням з посад-освіта і медицина усі під наказ, соціальні служби в т.ч, державні органи влади, вузи, всягде де коростава рука Балогів досігала , в основному Балога у Мукачеві своі голосів набирає за счот комунальникіахв водоканалу, там строгий контроль і статистика перед виборами, там главний електорат. Його шакали рискавуть по своім містам і сеоам, проводять пропаганду, розстановку, опроси, наводки, всьо як колись, лем люди уже май не такі податливі і не бояться ужи тих гнид вонячиз Балогів, даже єслі малий Андрій пройде він довго керувати нп буде, сам утікне, йому народ не простить за його отця і файту завидівську, яка годами грабила, дурилв,, одбирала, нищила людей!

  4. це неудівітєльно, шо вони роблять такі дурні вчинки. У братів повний шок. Балога був господарем в області, і тільки він один. А тепер розуміє шо далі так не получиться… панікувати тоже треба вміти.

  5. вже навіть за великі гроші ніхто на них працювати не хоче. головне, що у фейсбуку Віктор Іванович як завжди “герой” і твердо впевнений у однозначній перемозі. А насправді всі в штабі як на іголках іже не перший день і ще цілий місяць.

  6. Браво Москаль)) нарешті хтось зміг налякати братків… Проти сили завжди найдеться ще сила…

  7. уже даже скупщики отказываются работать на них. Продажные безмозглые скупщики которые на выборах всегда продавались и уговаривали и заставляли людей голосовать за раковую опухоль, и те отказываются. Если уж такие проститутки дают заднюю, несложно представить что происходит в штабах.

  8. все знают, что корень коррупции , контрабанды, зла и криминала на Закарпатье – это Балоги. но , к сожалению, у всех кишка тонка, чтоб возбудить криминальные дела.кто пойдёт против царя? одна надежда, что люди на выборах всё таки не продадутся за 200 грн, а проголосуют за будующее для своей страны и своих детей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *