На Закарпатті оштрафували підприємство за викиди в атмосферу

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області перевірила додержання вимог природоохоронного законодавства ТОВ “РОСС – Україна”.

Під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) встановлено, що підприємство не веде первинний поточний облік відходів, що є порушенням ст.17 Закону України «Про відходи» та певний період здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів без відповідного дозволу. За результатами перевірки директору ТОВ “РОСС – Україна” видано припис, посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 82-1 КУпАП, проведено розрахунок розміру збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів на суму 8745 гривень та пред’явлено претензію для добровільного відшкодування.

У разі залишення претензії без відповіді Інспекцією буде передано справу до Господарського суду Закарпатської області для примусового стягнення суми заподіяних збитків, – повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.