На Закарпатті митники вилучили партію незадекларованого брендового одягу, взуття та аксесуарів вартістю понад кілька сотень тисяч гривень

На Закарпатті митники вилучили партію незадекларованого брендового одягу, взуття та аксесуарів вартістю понад кілька сотень тисяч гривень

Незадекларовані фірмові речі, які із-за кордону завозив в Україну водій мікроавтобуса в обхід оподаткування, вартістю понад кілька сотень тисяч гривень, опинилися на складі Закарпатської митниці Держмитслужби.

Серед товару італійського та португальського виробництва – кілька пар жіночого дороговартісного взуття відомих торгових марок «Dior», «HERMES PARIS», «LOUS VUITTON» та «GUCCI», дамська сумочка від «CHANEL», рюкзак «FENDI ROMA», трикотажні костюми від «PANGAIA», футболки.

Бренди знаходилися у багажному відділенні мікроавтобуса у двох коробках, які перевізник із Чернівеччини не задекларував на митному посту «Тиса». Під час проходження митно-прикордонного контролю водій у декларації вказав дані про наявність багажу лише у кількості 3-х місць з особистими речами.

Лише після виявлення порушення митного законодавства він почав виправдовуватися, що товар не його, а передала незнайома дівчина в італійському місті Модена для перевезення в Тернопіль.

За попередньою оцінкою в інтернет-мережі, до прикладу, вартість вишуканої дамської сумочки від «CHANEL» – понад 6,3 тисяч євро, а рюкзак «FENDI ROMA» – 2,2 тисяч доларів, що вже у рази перевищує дозволену митним законодавством суму – 500 євро на ввезення товару без декларування.

Тож, митники задокументували порушення митних правил за статтею 472 МКУ. Остаточну вартість вилученого товару визначить спеціаліст-експерт, інформує пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.