Ротаціям передувала міністерська перевірка, а наказ про призначення нового керівника митниці з’явився 16 вересня, а публічно його оприлюднили 20-го.
До слова, пропри те, що Сергію Харченко лишень 30 років, він уже вислужився до радника митної служби 1 рангу та 9 рангу державного службовця, і працює на митниці вже 6 років, стрімко рухаючись у гору.
Цікавий також факт про Сергія Харченка: він народився в Угорщині, м.Веспрем.
Ключовою ціллю візиту урядовця стане офіційне представлення нового очільника митниці Сергія Харченка, який змінив Олександра Похилька напочатку вересня. Інформує Мукачево.net
До речі Сергій Харченко, як і колишній керівник Чопської митниці є креатурами представника комуністів, першого заступника голови ВРУ Ігоря Калетніка. Це своєрідна “плата” ПР компартії за участь у коаліції у Верховній Раді.