На Закарпатті хочуть відкрити почесне консульство Хорватії

На Закарпатті хочуть відкрити почесне консульство Хорватії

Про це йшлося під час зустрічі губернатора Закарпаття Геннадія Москаля та голови Закарпатської облради Михайла Рівіса із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватії в Україні Томіславом Відошевічем.

Коли зайшла мова про співпрацю з підприємцями, то дипломат зазначив, що в найближчий час має намір провести зустрічі з туристичними операторами нашого краю. Та наголосив на недостатньому просуванні туристичного продукту Закарпаття в Хорватії.

– На жаль, хорвати мало знають про туристичні принади Закарпатської землі, – наголосив він, додавши: – Вони б залюбки відпочивали у санаторно-лікувальних закладах та насолоджувалися б чудовою гірською природою.

Поділився Посол і наміром відкрити Почесне консульство Хорватії в Закарпатті та висловив сподівання, що обласна влада краю сприятиме цьому.

Та на хорошій ноті завершив перемовини пропозицією, що Хорватія має намір поставляти свою винну продукцію в Закарпаття і готова прийняти наші вина у себе, – повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.