На Закарпатті чергового діяча фейкової республіки, який з РФ закликає до від’єднання області, судитимуть заочно (ВІДЕО)

На Закарпатті чергового діяча фейкової республіки, який з РФ закликає до від’єднання області, судитимуть заочно (ВІДЕО)

Самопроголошеного командувача «русинської народної армії», підозрюваного у посяганнях на територіальну цілісність і недоторканність України,  судитимуть заочно.
Слідчі Управління СБ України в Закарпатській області скерували до Ужгородського міськрайонного суду кримінальне провадження стосовно місцевого мешканця, який раніше притягався до відповідальності за ст.109 Кримінального кодексу України. Зловмисник тривалий час переховується від правосуддя в РФ. На власній сторінці в одній із соцмереж закликав від імені командування  «русинської народної армії» поповнювати її ряди,  від’єднати Закарпатську область від України та створити так звану республіку «Підкарпатська Русь». Самопроголошений діяч фейкової республіки також поширив відео, де він спалює Державний прапор України.
Дії цього громадянина були кваліфіковані за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.1 ст.338 (наруга над державними символами) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику загрожує від п’яти до десяти років ув’язнення.
У 2016 році слідчі Управління СБ України в Закарпатській області скерували до суду обвинувальний акт для заочного засудження  самопроголошеного “прем’єр-міністра” фейкової республіки, який також переховується в РФ.
Прес-група УСБУ в Закарпатській області

В 2014 році Владислав Сверлович вже був засуджений за подібні дії але спокійно покинув територію України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.