На Виноградівщині здача зброї йде повним ходом

міліціонерТак, жителі Виноградівщини з початку поточного місяця здали в міліцію десять мисливських рушниць і газовий пістолет.

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спецзасобів та профілактики злочинів з їх використанням на території Закарпатської області з 1 по 30 квітня проводиться місячник добровільної здачі зброї.

Незважаючи на заходи міліції щодо попередження злочинів, пов’язаних з використанням зброї та вибухівки, все ж зустрічаються випадки її використання не за призначенням, а неналежне ставлення власників вогнепальної та  холодної зброї до її зберігання призводить до їх крадіжок та втрат.

За період проведення вищезгаданої операції до відділу дозвільної системи Виноградівського РВ УМВС громадянами  здано для реєстрації десять гладко ствольних  рушниць та один  газовий пістолет.

Правоохоронці наголошують, що добровільна здача зброї, боєприпасів, вибухівки та спецзасобів до органу внутрішніх справ не тягне за собою кримінальної та адміністративної відповідальності, а також надаються можливості зареєструвати придатну для використання зброю у передбаченому законодавством порядку.

Оксана Кобзаренко,

Виноградівський РВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *