Категорії Новини

На Тячівщині відбувся міжнародний турнір з “боїв без правил”

спортсмени-солотвиноДнями в смт Солотвино міжнародний турнір « West Fight 10 – Battle of the Tyachev».
Головний ідейний організатор цього спортивного дійства, майстер спорту з хортингу Михайло Бучак впевнений: після турніру охочих займатися таким видом спорту, як і загалом долучитися до здорового способу життя, побільшає. Адже майстерність на рингу, яку показали учасники турніру, не залишила байдужим жодного глядача. Всім стало зрозуміло: для того, щоб так володіти технікою бою потрібно тренуватися,  і ще раз тренуватися.
– ММА  – це універсальний бійцівський вид спорту. Він включає в себе прийоми з усіх видів єдиноборств. Тут  застосовується більше 60 різних технік бою. Спортсмен повинен вміти і боротися, і боксувати, і бити ногами. І здобути перемогу тут зможе тільки по – справжньому сильний технічний боєць, здатний нестандартно й творчо мислити, –  коментував Михайло Бучак події на рингу.
Попри те, що ММА для більшості – це «бої без правил», насправді тут багато обмежень. Даний вид спорту набагато м’якший як, для прикладу, бойове самбо. Тут заборонено бити головою та в пах.
Загалом участь у турнірі взяли представники різних країн – словаки, поляки, румуни. І звісно ж – самі господарі.  Було  розіграно  Гран-прі за титул чемпіона Європи по версії «West Fight» у вазі до 77 кг. З неабияким захопленням пройшов бій між учасниками жіночих команд – українською та румунської спортсменками.  Чемпіоном України західного регіону за правилами ММА у вазі 77,1кг став  Степан Пошивак з Львова. Всім учасникам змагань було вручено премії та відзнаки від організаторів та спонсорів турніру.
Любов Немеш, Тячівська РДА

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *