На Мукачівщині селяни збунтувалися проти свавілля ромів

На Мукачівщині селяни збунтувалися проти свавілля ромів

На Закарпатті селяни бунтують проти агресивних ромів. Ті днями побили вікна в одному з будинків, а ще закидали камінням чоловіка та навіть пасажирський автобус. Люди бояться ходити поряд із табором і кажуть, що поліція ніяк не реагує на їхні звернення. Саме тому люди вдалися до кардинальних дій.

У когось роми крадуть городину, металеві домашні речі, в когось їхні коні повитоптували врожай, тож люди, аби звернути увагу правоохоронців, і вишли перекрити дорогу між селами Домбоками-Червеньовим.

Раніше “Трибуна” з цього приводу писала:

22 червня о 9 год. людина перекриє дорогу Домбоки-Червеньово… причина- ЦИГАНИ (в данному випадку ВИРОДКИ-цигани, а не роми)
Між цими селами знаходиться циганський табір,, цигани нападають на селян, на днях побили чоловіка, людина знаходиться в лікарні, кажуть чоловіку наклали 7 швів на голові!!!!
Вони нищать городину селян, нападають і б’ють їх. Вночі цигани нападають на автобуси, закидують камінням… люди бояться… поліція нічого не робить для захисту… От терпець увірвався, людина зателефонувала до поліції та повідомила про перегородження даної дороги. Прошу підтримати, – закликає Олеся Габовда.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *