На Іршавщині змагалися рибалки з обмеженими фізичними можливостями (відео)

На Іршавщині змагалися рибалки з обмеженими фізичними можливостями (відео)
Гожим видався літній недільний день для проведення чергового конкурсу рибалок серед людей з обмеженими фізичними можливостями на озері ГРК «Тиса», що у Сільці на Іршавщині.
На запрошення голови правління Іршавської райспоживспілки Сергія Лупака на змагання приїхали любителі риболовлі з різних куточків Іршавщини.
Після попередньої реєстрації, учасники були ознайомлені з правилами проведення змагань, займали зручні місця та закидали вудки.
За всім процесом, який тривав дві години, уважно слідкували суддя змагань Василь Турянин, начальник водного господарста району, Михайло Ісак, голова районного товариства людей з обмеженими фізичними можливостями, Віктор Симканинець, голова Іршавськоі ОТГ та керівник райспоживспілки.
Час, відведений для ловлі риби, спливав і невдовзі розпочалося зважування та визначення переможців конкурсу.
Після команди учасники зібралися на домовленому місці, щоб зважити улов і підбити підсумки. Організатори визначали переможців змагань за загальною сумарною вагою пійманої риби.
Перше місце посів Петро Сак з с.Сільце, другим був Сергій Метенько з Іршави, а третє місце виборов Михайло Ластівка з Ільниці.
Після нагородження переможці та всі учасники змагань були відзначені грамотами та подарунками від Іршавської райспоживспілки. Крім того, усі присутні мали можливість посмакувати смачною ухою.
Учасники отримали велике задоволення від гарного і приємного проведення часу на природі, спортивного інтересу та спілкування в колі однодумців.

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.