На Іршавщині службовці привласнили майно дітей-інвалідів

наручникиПрокуратурою Іршавського району розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем посадовцями Закарпатського центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.
За інформацією прокурора Іршавського району Юрія Романця: «Нами проведено перевірку в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів у Іршавському відділенні обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів з питань дотримання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
Встановлено, що Закарпатським ОЦКР, відповідно до акту прийому-передачі, Іршавському відділені ОЦКР передано майно на загальну суму майже 47 тис. грн. для видачі малозабезпеченим і багатодітним сім’ям та сім’ям дітей-інвалідів. Однак, вказане майно не було передано членам сімей дітей-інвалідів. Прокуратура розпочала за даним фактом розслідування за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.»
Довідка:
ч. 2 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем –  карається обмеженням  волі  на  строк  до  п’яти  років   або позбавленням волі  на  той  самий  строк,  з  позбавленням  права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на  строк  до трьох років.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *