На благоустрій території адмінбудівлі Оноківської сільради Ужгородського району використають майже 1,7 мільйона гривень (документ)

На благоустрій території адмінбудівлі Оноківської сільради Ужгородського району використають майже 1,7 мільйона гривень (документ)

Реконструкція благоустрою прилеглої території адмінбудинку сільської ради по вул.Головна, 59 в с.Оноківці обійдеться громаді у 1 676 400,00 гривень. Початково роботи оцінювалися в 1 702 950 гривень

Детальна інформація про процедуру торгів знаходиться на майданчику prozorro.gov.ua

Переможцем тендеру стало ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЄВРОІМЕКС-ІНВЕСТ”.

Не всі мешканці громади у захваті від ремонтних робіт влади, але хочеться зазначити, що благоустрій треба було проводити, територія біля сільради виглядає не дуже презентабельно.

Депутат сільради Іван Кучер на своїй сторінці у соцмережі зазначив:

В мене просто нема слів!!!!
Це найголовніша проблема нашої громади!
Давайте пофантазуємо, що там має бути!

/

Згідно документації на мощення прилеглої території адмінбудинку сільської ради витратять 1 мільйон 112 тисяч гривень, на освітлення – 178 тисяч гривень, на озеленення – 168 тисяч гривень, на малу архітектурну форму – 102 тисячі гривень, решту коштів витратять на шлагбаум, огорожу інші будівельні роботи.

До речі, на реконструкція торгового комплексу «Плішка» під центр безпеки громадян «Плішка» що знаходиться в с.Кам’яниця, Ужгородського району, вул. Ужанська 36 буде витрачено з бюджету Оноківської сільради 6 мільйонів 400 тисяч гривень

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *