Мукачівські чиновники закупляють ігрові компи для міськради (ДОКУМЕНТ)

Мукачівські чиновники закупляють ігрові компи для міськради (ДОКУМЕНТ)

Про це в спільноті  Мукачево та Мукачівщина без ОЛіГАРХІВ та БАНДИТІВ повідомляє Олександр Кармазин.

Безстрашні чиновники Мукачівської ратуші, такби мовити “Молода команда” з лозунгом “Робимо”, а саме “Мукачівське УМГ” і не тільки, яке в основному займається комп’ютеризацією за незрозумілими цінами.

Молода команда – молодого мера настільки нахабна та безстрашна, що навіть попри те що за останні роки інформація про їх діяльність є у відкритому доступі, яку кожен охочий може переглянути та дізнатись куди і як витрачаються кошти громади, які повинні використовуватись на користь громади раціонально, та без зайвого фанатизму.

Але в Мукачеві ситуація виходить за межі здорового глузду. Для чого управлінню УМГ надпотужний ігровий ноутбук який коштує в інтернет магазинах 24 000 грн(фото 1) а управління сплачує за нього 42 500 грн(фото 2). Хто і які ігри буде грати на ньому? А головне коли? В робочий час, коли необхідно виконувати свої функціональні обов’язки за виконання яких громада щедро платить?

ЯК ТАКЕ МОЖЛИВО???

Та на жаль це не єдиний випадок купівлі мега дорогих комп’ютерів, схоже самотужки не цікаво “ГЕЙМЕТИ”, і тому Мукачівське УМГ вирішило придбати ще один мега потужний системний блок за який заплатили з кишені кожного Мукачівця аж 37 500 грн.

За таку вартість на www.rozetka.com.ua/‎ пропонують ось такі системники фото 4 та 5.
Ну у двох звичайно веселіше працювати, але у трьох ще краще. Тому Мукачівське УМГ, довго не думало та придбало ще один комп’ютер в комплекті 51 571 грн (фото 6). Який комп’ютер може стільки коштувати можете здогадатись самі, і для яких цілей він потрібен!

На цьому комп’ютеризація УМГ не закінчилась, проводилось багато аналогічних закупівель, але вже менш різкі оку, ну крім купівлі ще двох комп’ютерів в комплекті за 19 780 грн (фото 7), та 18 000 грн (фото 8), це напевне комп’ютери для “ЛУЗЕРІВ” ті хто мусять постійно програвати, щоб керівництво вигравало завжди, ну щоб керівник завжди та у всьому кращий був!

І далі пішли закупівлі нормальних робочих комп’ютерів, та інших матеріалів та послуг для створення локальної мережі між ними, щоб можна було “рубатись по сеті” скріни яких вже не буду додавати.

Ось так під гаслом “МОЛОДА КОМАНДА”, та “РОБИМО” Андрій Балога завів у Міськраду чиновників які нещадно розкрадають міський бюджет купуючи за подвоєними цінами ігрову комп’ютерну техніку, якій позаздрить кожен айтішник!

Хотілось би звісно почути коментар (відмазки) з боку цих чиновників та мера завдяки якому ці дітлахи працюють в УМГ, але на жаль Вони всі як один поставили мене у чорний список, навіть ті про кого я ніколи нічого не писав, вони спрацювали на випередження “ЧУЙКА”.

Тому прошу наших з ними спільних друзів які ще не забанені ними, привернути їх увагу до цього посту, заздалегідь дякую!

Також цікаво почути кваліфіковану думку IT-спеціалістів з приводу необхідності такої потужної техніки в УМГ, можливо я чогось не розумію та зробив хибний висновок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.