Москаль застерігає голів сільських рад від участі у політичних проектах клану Балог

Москаль застерігає голів сільських рад від участі у політичних проектах клану Балог

У четвер нардеп Віктор Балога збирав у Синяку голів сільських рад Іршавського району «для обговорення перспективи створення в районі нових об’єднаних територіальних громад (ОТГ)».
– Я розумію, що вельмишановному нардепу нема що сказати головам сільрад про ремонт вщент розбитих за його правління областю доріг чи відновлення соціальних об’єктів на Іршавщині, – коментує подію голова ОДА Геннадій Москаль. – Тому що брати Балоги єдині нардепи від Закарпаття не проголосували за включення області в «дорожній експеримент», крім того, на відміну від інших нардепів, вони не принесли Закарпаттю жодної копійки додаткових коштів на соціально-економічний розвиток. Просто хочу нагадати головам сільських рад, що закон чітко вказує: погодження на створення ОТГ – це прерогатива (тобто виключне право) голови облдержадміністрації, а головні критерії для ОТГ – добровільність і економічна самодостатність, а не бажання народних депутатів України.
Більш того, закон взагалі не передбачає участі нардепів у формуванні ОТГ. Справжня мета зустрічі в Синяку – створення майданчика для виборів у Верховну Раду в 2019 році й намагання Балоги хоч якось використати ресурс сільських рад. Зараз вельмишановний нардеп згадав про ОТГ, хоча в серпні 2015 року обласна рада минулого скликання саме з його подачі провалила Перспективний план формування на Закарпатті спроможних громад. Застерігаю голів сільрад від участі в будь-яких політичних проектах – провладних чи опозиційних. Особливо це стосується проектів клану Балог, котрі не приносять Закарпаттю жодної користі, чіпляються за будь-які можливості, щоб повернути колишній вплив, а за результатами майбутніх парламентських виборів разом зі своєї маргінальною партією взагалі можуть опинитися за бортом центральної політики України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *