Letyshops

Москаль розпорядився боротися з негодою народними методами (ДОКУМЕНТ)

Москаль розпорядився боротися з негодою народними методами (ДОКУМЕНТ)

Голова Закарпатської облдержадміністрації підписав розпорядження «Про застосування народних методів у боротьбі з негодою для запобігання катастрофічних наслідків весняного паводка на Закарпатті».
Останні кілька днів практично по всій території Закарпаття йдуть інтенсивні дощі з переходами в грози на високогір’ї, де беруть початок основні водні артерії області. Якщо інтенсивність опадів не зменшиться найближчим часом, Закарпаття опиниться під реальною загрозою весняного паводка з виходом річок із берегів.
– Наша область знаходиться в зоні постійних природних катаклізмів – градобоїв, буревіїв, паводків тощо, – заявляє Геннадій Москаль. – Уряд виділяє кошти на ліквідацію наслідків стихійного лиха вкрай неохоче, у недостатньому обсязі і зі значним запізненням. Тому інших методів боротьби з негодою, окрім як народних, у нас, на жаль, немає. У вересні 2017 року нетрадиційні методи припинення дощу спрацювали, тому ми маємо застосувати їх і тепер.
Як ідеться в документі, підписаному головою ОДА, «Враховуючи позитивний досвід, набутий на Рахівщині 3 вересня 2017 року під час відзначення фестивалю «Гуцульська бринза», коли гуцули й гуцулки в масовому порядку одягнули спідню білизну навиворіт і таким чином розігнали грозові хмари, доручаю мешканцям Закарпаття протягом неділі (1.04) носити спідню білизну навиворіт. Контроль за виконанням розпорядження покладаю на голів районних державних адміністрацій».
– Масовість виконання розпорядження з подальшим припиненням дощів і зникненням загрози паводка продемонструє згуртованість закарпатців, їхній патріотизм і вболівання за рідний край, – наголошує Г.Москаль.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *