Мобільна майстерня з переробки пластику завітає на Закарпаття

Мобільна майстерня з переробки пластику завітає на Закарпаття

27 травня в Ужгороді буде презентована Мобільна майстерня з переробки пластику “MüMü”, котра вирушила з Угорщини у свій екологічний просвітницький шлях, щоб спільно з дітками Закарпаття власноруч виготовити вироби з пластикових відходів.

Відвідувачі зможуть ознайомитись з роботою майстерні, починаючи з 10:00. Упродовж годинної екоекскурсії відвідувачам розкажуть, навіщо і як сортувати сміття. Також буде нагода власноруч виготовити виріб з принесених пластикових кришечок.

Заходи відбуватимуться на Православній набережній, 12 (навпроти Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород) з 10:00 до 17:00.

Вікова група: учні 2-6 класів.

Запис груп учнів за телефоном 068 633 6886, Анна.

Пластикова майстерня вже була презентована в трьох населених пунктах на річці Тиса в Угорщині і прямує до України. В якості своєї першої зупинки вона відвідає Ясіня з 24 по 25 травня, а потім чекатиме зацікавлених в Ужгороді: 26 травня – в Угорськомовній гімназії ім. Другетів і 27 травня – в центрі міста на Православній набережній, 12.

Захід відбуватиметься з дотриманням карантинних вимог.

Проєкт “5 країн – 1 ріка” реалізовується за підтримки Erasmus+ у міжнародному співробітництві Угорщини, Словаччини, Румунії, Сербії та України, котрих об’єднує одна мета: очищення річки Тиси від пластикового забруднення шляхом навчання підростаючого покоління, взаємодії на місцях та позитивній міжнародній співпраці. #5in1 #5countries1river #5ország1folyó.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.