Doc.ua запис до лікаря

Міжгірська міліція “стереже” жінок

Нещодавно на території  Міжгірського району проводилась міжнародна акція «16 днів проти гендерного насильства». Питання подолання статевих стереотипів, відродження родинного затишку, встановлення миру та злагоди в сім’ях ніколи не втратить свою актуальність.

 До даної акції долучились і правоохоронці Міжгірщини. Кожний дільничний інспектор райвідділу на своїй дільниці відвідав сім’ї, де жінки потерпають від насилля з боку чоловіка. «Шерифи» вжили додаткових заходів щодо попередження злочинних проявів відносно жінок і дітей.

 На профілактичному обліку дільничних інспекторів міліції за скоєння насильства проти рідних перебуває 180 громадян. Більша частина злочинів скоюється особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, а також на ґрунті соціально–побутових відносин.

 Особи, які вчиняють насильство в родині, притягаються до адміністративної відповідальності згідно ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Міжгірські дільничні склали три адміністративні протоколи щодо насильства в сім’ї. Варто зазначити, що робота міліції з попередження домашнього насилля не припиняється ніколи. Протягом року дільничні інспектори міліції проводять оперативно-профілактичні відпрацювання населених пунктів Міжгірського району з метою попередження скоєння правопорушень та злочинів на побутовому ґрунті.

 

Марія Ньорба

Міжгірський РВ УМВС

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *