Містяни просять заборонити виступи цирків з тваринами в Ужгороді

Містяни просять заборонити виступи цирків з тваринами в Ужгороді

Днями з’явилася петиція про заборону виступів у цирку з тваринами. Про це написав успільноті “Ужгород” у Фейсбук журналіст Віталій Глагола.

“В Ужгороді черговий цирк. Кому здається це весело, смішно, талановито? Думаю, що цій тварині точно ні, а це фото зроблене у нашому місті” – ідеться в дописі Віталія Глаголи.

“Вслід за провідними країнами та містами світу, усе більше і більше міст України приймає рішення про локальну заборону пересувних цирків з тваринами. Світова практика показує, що для успішної діяльності, цирку не потрібно експлуатувати тварин. До слова, найвідоміший у світі цирк – du Soleil – ніколи не використовував у своїй діяльності тварин, базуючи свої виступи на майстерності талановитих акробатів та аніматорів” – пише Віталій.

А сьогодні журналіст написав, що зателефонував одному із чиновників дізнатися, чому збирають цирки із тваринами на парковці. Другий запевнив, що не знав, що там є тварини. Тому цирк, котрий зараз функціонує поблизу торгового центру “Дастор” у неділю їде і на цій території більше розміщуватися не буде.

Петицію можна підписати за цим посиланням. Не будьмо байдужими, бо для людей – це весело, але треба подумати про долю тварин, що попри свою волю знаходяться у цирках!

До слова, наприклад у Франції, Німеччині, замість тварин використовують голограми і виглядає це не гірше за справжніх.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *