Мешканці Ужгорода вже уклали майже 30 тисяч декларацій з лікарями

Близько 30 тисяч декларацій уже укладено в Ужгороді з лікарями – сімейними, терапевтами та педіатрами – 8-ми амбулаторій загальної практики-сімейної медицини міського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Як відомо, з 1 квітня в Україні почалася кампанія укладення декларації з лікарем, який першим контактуватиме з пацієнтами, надаватиме допомогу і, за потреби, скеровуватиме до «вузьких» спеціалістів.

Ужгородські медики всіх амбулаторій повністю готові до укладання декларацій. Кожен заклад та лікар Центру забезпечені комп’ютерами, принтерами та інтернетом за кошти міського бюджету за прийнятою рішенням сесії Програмою «Зміцнення матеріально – технічної бази міського центру первинної медико – санітарної допомоги на 2016 – 2020 роки». Кошторис – понад 751 тис. грн. Зокрема, закуплено медичну інформаційну систему, амбулаторії оснащені обладнанням для надання визначених у рамках реформи послуг. Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги зареєстрований в системі «Електронне здоровя України», всі лікарі отримали електронні підписи, проходять навчання роботи, як працювати в системі і можуть укладати угоди з пацієнтами онлайн.

Амбулаторії розміщені в усіх районах міста :
Амбулаторія №1
вул. Другетів, 79, 10 лікарів
Амбулаторія № 2
вул. Гранітна, 8а, 8 лікарів
Амбулаторія №3
вул Паризької Комуни, 2, 8 лікарів
Амбулаторія № 4
вул. Сечені, 50, 11 лікарів
Амбулаторія №5
вул. Челюскінців,10, 13 лікарів
Амбулаторія №6
вул. Боженка,4, 11 лікарів
Амбулаторія №7
вул.Капушанська,161 13 лікарів
Амбулаторія №8
вул. Грибоєдова,20В, 8 лікарів
Амбулаторія №9
вул. Грибоєдова,20В (обслуговує студентів вишів, коледжів тощо), 6 лікарів.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *