Мешканці Іршавщини стогнуть від свавілля регіоналів та ЄЦу

єцПро це свідчить лист, який надійшов на адресу “Трибуни”.

Жителі Закарпатської області хочуть звернутися до Вас, щоб Ви допомогли зупинити свавілля, що коїться у нашому мальовничому краї з подачі Партії Регіонів і Єдиного Центру . Як відомо ці дві партії на виборах у області йшли тандемом і зараз продовжують діяти за тою ж схемою але з новими прізвищами у кріслах, щоб утримати Закарпаття у своїх руках і завадити роботі тим людям, котрі боролися за свободу та перезавантаження влади.

Зокрема в Іршавському районі голів райради тасують як колоду карт, народу всіма способами пробують закрити рота (підкупом, залякуваннями та заохоченнями). В результаті призначають ЄЦівця, голосуючи майже одноголосно. Наведемо приклад: Іршавська рада після того як громада змусила написати заяву про складання повноваження голови районної ради від Партії Регіонів – Сухана С.В. (якого в районі знають ще з 90-х, як людину, з кримінальним минулим ), в.о. голови став його заступник Добромільський П.П. (ЄЦ), який також відомий махінаціями з майном та справами за хабарництво.

За місяць після усунення режиму розуміючи, що активісти не дадуть повернути на посаду Сухана С.В., Єдиний Центр і Партія Регіонів, яких в районі підтримують бізнесмени-бандюки розробили схему просунення на посаду голови райради людину, яка також прославилася в районі як «законослухняний громадянин» (у 2000-х роках займався рекетом у Чехії) – Савко І.І. (ЄЦ)

На одному з Віче, що проводилися на центральній площі м.Іршава, ЄЦ та ПР завезли тітушок (кримінальних лідерів області), щоб залякати народ, що прийшов висловити свою думку. У машинах сиділи люди з бітами та чекали сигналу, щоб почати бійню, але на щастя народу прийшло дуже багато та були представники ЗМІ, то тітушки відступили. Такі схеми були розроблені майже у кожному районі області.

Доречі на виборах голови райради ВО «Батьківщина» та Фронт Змін з Партією Регіонів все ж таки проголосували за Савко І.І. (який і привів тітушок на центральну площу міста.

Також доводимо вашого відому для того, щоб дискредитувати добрі імена в області,  партія ЄЦ постійно організовує так званий Автомайдан з с.Довге, лідером якого є Ловга Михайло, посіпака Добромільського П.П.. Звісно до до Лунченка є питання по призначеннях на посади в області (зокрема міліції, прокуратури та адміністраціях), але це не дозволяє ЄЦ постійно його тероризувати руками-шинами «автомайдану».

Михайло Іршавський

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *