Машини закарпатських правоохоронців горять бо ті “кидають” своїх партнерів-контрабандистів (відео)

Машини закарпатських правоохоронців горять бо ті “кидають” своїх партнерів-контрабандистів (відео)

підпал2На Закарпатті масово горять автомобілі чиновників. Місцеві контрабандисти мстяться можновладцям за спробу взяти під контроль прибутковий бізнес, й спалюють їхні авто, йдеться у сюжеті програми “Гроші”.

Контрабанда нафти, цигарок та одягу – ось далеко не повний перелік найприбутковіших видів бізнесу, якими займаються місцеві ділки під прикриттям чиновників, стверджують обізнані зі справою закарпатські журналісти. Проте, якщо щось у тандемі чиновників та контрабандистів йде не так – ділків кидають до в’язниці. Після закінчення строку ув’язнення, мафіозі починають мститися колишнім бізнес-пертнерам у владі. “Потім пройшов час, його здають, він сідає, шукають нового. Люди виходять із тюрми, починають палити машини і розправлятися. Тобто є правила гри. От, будемо казати, що у цих правилах гри правила порушують у першу чергу правоохоронці”, – розповідає правозахисник Михайло Темнов.

На Закарпатті масово горять машини чиновників.   Як вдалося з’ясувати журналістам “Грошей”, за три роки на Закарпатті було спалено близько 50 машин, переважно представницького класу. Так, керівнику Ужгородської ДАЇ спалили авто Toyota Avensis, прокурору Хустського району – Mercedes-Benz S-классу, екс-заступнику керівника обласної міліції спалили Volkswagen Touran, заступник мера Ужгорода втратив джип Hyundai Santa Fe, прокурор Мукачево залишився без позашляховика Mercedes-Benz, який належав його матері, колишній керівник управління майном Ужгорода більше не їздитиме на Toyota Prado, а голові правління регіонального віддлення Асооціації Підприємців спалили Toyota Highlander.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.