Кияни в жасі від закарпатських циган (відео)

циганиТабір іде в небо. Це так у кінофільмі. А в реальному житті циганське поселення вже четвертий місяць не дає спокою мешканцям Голосіївського району столиці. Люди панічно бояться ромів, а міліція розводить руками – виселяти їх із Києва немає підстав.

Лисогірський провулок Голосіївського району Києва. Отам, за чагарниками, розташований циганський табір. Щойно роми оселилися – місцевому люду відібрало сон.

Тетяна Доценко, громадська активістка:

– Почалися залицяння до нашої мешканки, яка йшла пішки одна непізно. Наприкінці дня вона йшла по вулиці Лисогірській. До неї почали чіплятися, їй сукню задирати. Там городи виходять деякі наших мешканців в сторону їхнього табору. Там ці городи… Ну ревізію проводять регулярно.

Найдужче люди потерпають за своє здоров’я. Адже певні – сусіди-нечупари можуть заразити інфекційними хворобами.

Юлія Корольова, мешканка Голосіївського району м. Києва:

– Ми не знаємо, чим вони можуть хворіти. Якщо люди живуть просто неба. Не миються. Взагалі там немає ніяких таких умов для проживання. Ми боїмося, що тут в нас якась епідемія почнеться з цього приводу.

Раїса Климик, мешканка Голосіївського району м. Києва:

– Вообще они как саранча. Они же и по переходам сидят. Такого не было. А если их полтысячи. Вы представляете, что они счас делают? Вот я вышла два часа назад, я приехала с поликлиники, там уже палят. Уже шины горят. И горит это вонище там. Два часа назад было такое вонище.

Люди бідкаються: смердить не тільки від шин, нестерпніше тхне від самих циган.

Раїса Климик, мешканка Голосіївського району м. Києва:

– В автобус нельзя зайти. Мало того, так они ж еще нагадили в автобусе. А грязные… Ну есть там более-менее чистые, но есть такие… Ноги там вообще никогда не мылись.

Хоч скільки мешканці скаржаться, та виселити сусідів годі.

Юлія Мусташ, помічник керівника Голосіївського РУ міліції м. Києва:

– У міліції немає зараз підстав для того, щоб вигнати людей з тієї території. Територія належить Голосіївському району міста Києва. Вона не є власністю кого-небудь з конкретних людей.

А ще для виселення циган має бути вагоміші підстави, ніж неохайний вигляд мешканців табору.

Юлія Мусташ, помічник керівника Голосіївського РУ міліції м. Києва:

– Люди до Голосіївського райуправління міліції протягом всього періоду, що вони тут перебувають, не зверталися до міліції з заявами про те, що їх, наприклад, пограбували або була якась крадіжка. Є скарги на те, що вони ходять, що вони, наприклад, неохайні або можуть грубо відповісти, але про те, щоб вони вчиняли якісь протиправні або протизаконні дії, таких заяв в Голосіївському райуправлінні немає.

Самі ж поселенці переконують – на життя заробляють чесним трудом.

– Это все мозоли. А на зиму надо приготовить. Что мы будем зимой есть?

До Києва роми приїхали із Закарпаття. Твердять: кочують не від доброго життя. У гірському краї немає роботи та й поживитися там нічим. У столиці доходи мають здебільшого від металу, який знаходять у землі.

– Если бы мы крали, мы бы тут не копали. Я пошел, украл бы и дома сидел бы, ел бы.

Цигани кажуть – на роботу вони б охоче, та хто їх візьме?


 

ntn.ua


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.