Королівська австрійська родина Габсбург-Лотрінгенів в Чопі нагородила памятними медалями п’ятьох закарпатців (фото)

Королівська австрійська родина Габсбург-Лотрінгенів в Чопі нагородила памятними медалями п’ятьох закарпатців (фото)

2 травня в м.Чоп відбулося відкриття пам’ятного знаку “Полум’я миру”.

На урочистості, окрім керівництва, Почесних громадян і мешканців міста, завітали  нащадки австрійської королівської родини, президент Міжнародної асоціації “Полум’я Миру” Герта-Маргарета і Шандор Габсбург-Лотрінген, координатор Міжнародної асоціації “Полум’я Миру” Зігфрід Вернбахер, керівник громадської організації “Посольство Миру” в Ужгороді Віктор Голін.

Захід розпочався з гімну України та Австрії, після чого пам’ятник відкрили Чопський міський голова Валерій Самардак та президент Міжнародної асоціації “Полум’я Миру” Герта-Маргарета Габсбург-Лотрінген.

“Сьогодні для нас відбувається історична подія. У нашому місті, як і в багатьох містах України, буде стояти символ миру і єднання України та Євросоюзу. Пам’ятник, який стане спонуканням для всіх чопівчан жити в злагоді.

Ми радіємо з того, що представники громадських організацій “Полум’я миру” та “Посольство миру” підтримали чудову ідею встановити цей символ в нашому містечку. Дякуємо Герті-Маргареті та Шандору Габсбург-Лотрінген за підтримку та участь в урочистому відкритті. І велика подяка Анатолію Горинецькому, який втілив цю ідею в життя.

Дивлячись на пам’ятник “Полум’я миру” пам’ятаймо: люди самі є творцями миру, тому кожному з нас важливо прощати, не ображатися, не гніватися, щоб не зруйнувати мир, який ми ще маємо” — відзначив Валерій Самардак у своїй промові.

Із вітальним словом виступила Герта-Маргарета Габсбург-Лотрінген: “Це для нас велика честь сьогодні відкривати знак “Полум’я миру” у Чопі. Цей пам’ятний ознак одночасно є нагадуванням про те, що необхідно завжди думати про мир. І не тільки думати, а й говорити і діяти заради нього. Цей пам’ятник зроблений із дерева і встановлений на камені. Матеріалів, які є на всіх континентах нашої планети. Дерево символізує тепло, надійність, спокій, красу і бажання робити добрі справи. Камінь — це символ постійності та надійності.

Цей пам’ятник має надавати пану меру і всім людям, які трудяться на благо міста, силу і натхнення робити все можливе заради нашого миру”.

Герта-Маргарета і Шандор Габсбург-Лотрінген вручили за особливі заслуги і великий вклад у роботу в Міжнародній асоціації “Полум’я миру”, громадській організації “Посольство миру” та європейській інтеграції медалі Валерію Самардаку, Федору Харуті, Миколі Палінчаку, Василю Густі, Ігорю Гіжану.

Наостанок присутні зробили пам’ятні фото.

Довідково: Пам’ятник “Полум’я миру” складається з двох компонентів. Це камінь, який поєднаний із скульптурою, виготовленою з буку. Для багатонаціонального Чопа цей знак стане символічним. Громадська організація “Полум’я Миру” співпрацює із Чопською міською радою  уже майже три роки через Посольство миру в Україні.

Повідомляє сайт Чопської міськради.

http://

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *