Колектив Ужанського нацпарку звернувся до Зеленського з приводу неправомірних дій голови Закарпатської облради (документ)

Колектив Ужанського нацпарку звернувся до Зеленського з приводу неправомірних дій голови Закарпатської облради (документ)

Трудовий колектив Ужанського національного природного парку звернувся до Президента України Володимира Зеленського з приводу неправомірних дій голови Закарпатської облради Олексія Петрова, який безпідставно втручається у діяльність установи, особисто беручи участь у силових діях проти працівників Ужанського НПП.

Конкурс на посаду директора Ужанського НПП відбувся ще в грудні 2020 року, але міністр Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський не наважувався підписувати документ про призначення Андрія Сойми на протязі 5 місяців,  під дією певних чинників у травні 2021 року було видано наказ, який оскаржується в судовому порядку, як незаконний. Зареєстровано кримінальні провадження за фактами підробки документів.

5 травня під стінами Закарпатської ОДА колектив Ужанського нацпарку вимагав відставки Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського.
На плакатах були зображені відповідні гасла.
Ужанський національний природний парк направив звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо свавільних дій Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, який видав незаконний наказ про призначення А.Д. Сойми директором УНПП на основі сфальсифікованих документів.

Доктор  наук з державного управління, професор Тетяна Биркович дала коментар цій події:

⛔️21.05.2021 р. Олексій Петров – голова Закарпатської обласної ради зі своїми бійцями вчиняв фізичне та моральне насильство на колектив Ужанського національного природного парку
⛔️Функціональними обов’язками представляти колективу Ужанський національний природний парк незаконно призначеного А. Сойму Олексій Петров – голова Закарпатської обласної ради не наділений.
⛔️Перебування його на території Парку в неробочий час є незаконним.
❗️Петров впливав на процедуру проведення конкурсу на заміщення директорів природоохоронних установ у Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
⛔️Є фото фіксація як О. Петров особисто під час незаконного конкурсу в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України 23.12.2020 року оббивав пороги міністра Абрамовського
продавлюючи Андрія Сойму, вихідця із закарпатського клану лісорубів-СОЙМІВ, на посаду директора Ужанського НПП з підробленими документами.
⛔️на даний час незаконність проведення конкурсу та підтвердження підробленя документів на Андрія Сойму, якого оголосили як переможця конкурсу, знаходиться в судах на розгляді, які Андрій Сойма ігнорує!
⛔️О. Петров вчиняєте тиск на суддів, які бояться виносити справедливе рішення!

/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.