Хто зароблятиме на міському термальному басейні Мукачева (документ)

Хто зароблятиме на міському термальному басейні Мукачева (документ)

Мукачівка Лариса Шуманська стурбована майбутньою долею міського термального басейну, заклад який відвідували соціально незахищені верстви населення має всі шанси перетворитися у годівницю для однієх родини.

КУДИ ДІВСЯ В МУКАЧЕВО ТЕРМАЛЬНИЙ БАСЕЙН на стадіоні ДЮСШа по вул.Духновича довжиною 50 м?!

Хтось полюбляє вішати собі на вуха локшину, а я буду її знімати!
Багато, хто так істерично радів, що на ДЮСШа наконЄц-то відкриють басейн, який з повноцінного басейну довжиною 50 м перетворюють в сидячий жабник 15м х 15 м і глибиною 1 м. До того ж і вартість цього перетворення коштує 36 323 203.00 грн. з бюджету Мукачево.
А ось заради ЧОГО з повноцінного басейну, який не один десяток років існував на ДЮСШа перетворюють жабник.
І так по порядку:
1. 7 липня 2017 року в будівлі, де колись був “Фокстрот” по вул.Валенберга, а потім офіс ПП“Єдиний центр” Балога Іван Іванович, рідний дядько нашого мера А.Балоги реєструє фірму ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АКВА МУКАЧЕВО” https://youcontrol.com.ua/…/catal…/company_details/41380837/ .
Бенефіціарними власниками зареєстровані:
– сам Балога І.І. з долею 45% і
– Балога Павло Вікторович (рідний брат нашого мера) — теж 45%.
Серед юридичних осіб фігурують:
– Карванский Ростислав Ігорович ( доля — 3,33%), м.Київ.
– Хорошилов Ярослав Борисович (доля — 6,67%), м.Київ.
2. В липні того же 2017 року басейн на ДЮСШа закривають і озвучують, що в басейні “ДІРКА” і басейн треба ремонтувати.
3. В серпні 2017 року небайдужа громада зібралась під ратушею отримати відповідь від керівництва міста, з яких причин закрили басейн. Відповіді на запитання голови ГО “СИЛА ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ” Олександра Кармазіна до представників влади “Чому закрили бассейн?”, відповідь громада міста так і не отримала! А представники від влади реально збіжали від громади. https://www.facebook.com/100002039150929/videos/1400685486676076
4. Дуже цікаві зміни в керівництві ТОВ “АКВА Мукачево” відбувались протягом цих 3-х років https://opendatabot.ua/c/41380837 та https://ring.org.ua/edr/uk/company/41380837 Серед власників компанії, які постіно мінялись, фігурують ще: Машіка Василь Томашович, Меліка Іван Миколайович, Михайло Надія Іванівна, Кіш Тетяна Юріївна.
5. І ось в проектах рішень Мукачівської міської ради від 02.07.2020 з’являється рішення, яке буде винесено на чергову сесію в липні місяці “Про затвердження детального плану території (коригування) по вул. Духновича Олександра в місті Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови”.
6. Згідно проекту цього рішення ПП “Архідром” в особі директора В.Бакалова для ТОВ “АКВА Мукачево” надає детальний план забудови нового аквапарку на площі 3,220 га землі приватним особам з використанням природних ресурсів, а саме термальної води, яка регламентується ВОДНИМ КОДЕКСОМ УКРАЇНИ (Це Закон України). Згідно преамбули ВОДНОГО Кодексу зазначено, що усі води (водні об’єкти) на території України є національним надбанням народу України, однією з природних основ його економічного розвитку і соціального добробуту. А значить — вони належать громаді міста, а не окремим особам! Де в проекті рішення хоч ОДНА згадка про “проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність … ?” Чи для себе коханих передбачена інша формуліровка: “Затвердити детальний план території (коригування) по вул. Духновича Олександра в місті Мукачево для організації рекреаційної зони активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови” (згідно проекту рішення)? А це вже БЕЗКОШТОВНО!

6. В “Аналізі містобудівної ситуації та характеристика ділянки” жодного СЛОВА не згадується про свердловину з термальною водою, хоча на схемі свердловина відображена!
Фактично у громади міста відібрали їх власність – свердловини з термальною водою, щоб використовувати їх потужності в приватних цілях. А це вже реально злочин!
7. Тепер з басейну на стадіоні ДЮСШа буде жабник 15х15 м з термальною водою, а в новому аквапарку, який належатиме родині Балог, буде:
– основний корпус аквапарку 56 м на 56 м! Карл, ось наш вкрадений басейн з ДЮСШа!
– хвильовий басейн 40 м на 65 м;
– автомобільні парковки, включая будівлю на 6 поверхів і розраховану на 300 автомашин.
– а ще окремо готель, ресторан зі своїми окремими парковками;
– адмінбудівля, ігрові майданчики і тп.
А тепер співайте і далі всі дифірамби тим, хто з громади міста дурнів зробив і привласнив собі те, що по праву належить громаді міста!

Ознайомитися з документами публікації Лариси Шуманської можна на її сторінці у мережі Фейсбук

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *