“Карпатська Січ” потужно завершила відзначення 75 річниці Карпатської України

16 березня СПО “Карпатська Січ” провела другий день вшанування Героїв Карпатської України

19
Урочистості розпочались о 10.00 традиційним щорічним футбольним турніром, на якому розігрувався кубок “Карпатської Січі”. Участь в змаганнях взяли 8 місцевих команд.

Турнір був запальним, емоційним, на полі панувало братерство та взаємоповага. Юні патріоти показали високу майстерність володіння м”ячем. Учасники належали до різних вікових категорій : від 10 років до 30-ти. 

Команда січовиків з В. Березного “United” в запеклій і емоційній фінальній грі поступилась місцевим юнакам “Вінер” 1-2.
“Карпатська Січ” в серії післяматчевих пенальті переграла січовиків з Іршавського району – команду “Кам’янське” і посіла 3-є місце на турнірі.
Команда “Правого Сектору” потрапила в “групу смерті” : грати довелося відразу з двома майбутніми фіналістами кубку “Карпатської Січі”.

Команди, що посіли 1-3 місця, були нагороджені почесними грамотами, а команда-переможець “Вінер” отримала кубок “Капатської Січі”.

Загалом гравці показали сильний футбол, а команди боролись гідно та на рівних. Турнір був покликаний для відродження у дітей інтересу до спорту та закладення в їх серця патріотичних цінностей, пропаганди здорового способу життя, розвитку та популяризації футболу в Закарпатській області і відновлення футбольних традицій без комерції.

Після футболу січовики вирушили до с. Оріховиця, де відбулось покладання квітів до пам’ятного хреста поблизу місця розстрілу трьох карпатських січовиків, а також до с. Доманинці, де на могилу січовиків також було покладено квіти та запалено свічки пам”яті.

О 18.00 розпочався збір патріотів біля Будинку “Просвіти”, звідки стартував марш пам”яті січГероїв Карпатської України. Лунали традиційні націоналістичні гасла, зокрема “Слава Україні! – Героям слава!”, “Слава нації! – Смерть ворогам!”, “Герої не вмирають – вмирають вороги!”, трикратне “Слава!” президенту Карпатської України Августину Волошину, полеглим Героям-січовикам, коменданту “Карпатської Січі” Дмитру Климпушу, члену Головної команди “Карпатської Січі” Івану Рогачу.

Учасники ходою пройшли до пам”ятника президенту Карпатської України, Герою України Августину Волошину, де було поставлено квіти та запалено свічки пам”яті. Слово мали голова СПО “Карпатська Січ” Тарас Деяк, заступник голови СПО “Карпатська Січ” Руслан Каганець та активіст “Правого сектору” Закарпаття Олександр Філоненко. Після урочистої хвилини мовчання хода вирушила до братської могили загиблих Воїнів-січовиків на вул. Капушанській.

На могилі січовиків Тарасом Деяком та головою крайової “Просвіти” Павлом Федакою були виголошені палкі душевні промови, що не могли залишити байдужим жодного з учасників. Опісля було зачитано молитву за Україну та проспівано національний гімн.

Показово, що до маршу долучались перехожі жителі міста, які вітали учасників ходи та виголошували національні гасла. Це свідчить про наявність у серцях закарпатців історичної пам”яті, того вогника, котрий нарешті вдалось розпалити націоналістичним силам області.

Сьогодні ми довели, що Закарпаття пам”ятає своїх Героїв та здатне при потребі стати на захист рідної землі. Все більше молоді загоряється національною ідеєю, а коли є свідома молодь – значить, край має майбутнє і Герої віддали свої життя не дарма.

18 17 16 15 14 13 12 11 9 8 7 6 5 4 1

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *