Історичний клуб “Красне Поле” та Закарпатська обласна бібліотека запрошують до розмови на тему «Літературний Майдан Карпатської України»

Історичний клуб “Красне Поле” та Закарпатська обласна бібліотека запрошують до розмови на тему «Літературний Майдан Карпатської України»

Громадське обʼєднання «Історичний клуб “Красне Поле”» та Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка на відзначення Дня української писемності та мови, а також з нагоди 81-ї річниці створення Організації народної оборони «Карпатська Січ» запрошують до розмови на тему «Літературний Майдан Карпатської України».

Олександр Олесь, Спиридон Черкасенко, Василь Пачовський, Євген Маланюк, Улас Самчук, Святослав Гординський, Володимир Бірчак, Олена Теліга, Олег Ольжич, Василь Ґренджа-Донський, о.Степан-Севастіян Сабол-Зореслав, ЧСВВ, Іван Ірлявський-Рошко, Іван Колос-Кошан, Юлій Боршош-Кумʼятський, Федір Моґіш, Микола Рішко, Марко Бараболя, Миколая Божук – далеко не повний перелік митців, які зголосилися до Великого Чину націє- та державотворення на теренах Карпатської України і максимально реалізували свої благородні амбіції у Слові. Міркуваннями про цю неймовірно потужну сторінку історії української літератури запрошуємо поділитися Наталію Ребрик, Сергія Федаку, Володимира Кришеника, Омеляна Коляджина, Івана Ребрика, Марію Козак, Надію Ференц, а також всіх охочих долучитися до розмови.

У заході візьме участь Іриина Фаріон — український мовознавець, педагог, політичний і громадський діяч. Доктор філологічних наук, професор НУ «Львівська політехніка».

Захід відбудеться у суботу, 9 листопада, в приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Федора Потушняка.

Початок о 16:00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *