Іршавський прокурор не хоче втручатися в процес розкрадання державних коштів

прокурор романецьУ ході особистого розслідування помітив неправомірні дії службових осіб усправління освіти, молоді та спорту Іршавської РДА під час проведення конкурсних торгів з організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх шкіл Іршавського району.

З невідомих причин органом досудового розслідування не вжито жодних заходів для встановлення суми заподіяних злочином збитків, розслідування проводилося на низькому професійному рівні, процесуальні дії виконувалися безпланово і епізодично. Натомість прокурор Іршавського району Романець Ю.М.  навіть не давав письмових вказівок, а питання щодо активізації розслудування та притягнення винних осіб до відповідалоьності не ініціювалося.

Використання бюджетних коштів, спрямованих на реалізацію програм з охорони дитинства, закупівлі товарів і  послуг для забезпечення діяльності дитячих закладів є пріоритетним напрямком прокурорської діяльності. Не розумію, чому на сесії районної ради депутати по цьому питанню заслуховували доповідь начальника Іршавського управління головного управніння держсанепідемслужби у Закарпатській області Володимира Свіргуна. В. Свіргун не зміг надати чіткі відповіді по цим питанням так як вони не входять до його компетенції, а є прямим обов’язком роботи прокуратури, та прокурора району, яким наразі є Романець Ю.М.
Михайло Іршавський

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *