Інформація про обстеження вулиць Ужгорода на наявність обмежувачів руху (ФОТО)

Протягом останніх двох тижнів працівники відділу муніципальної поліції Ужгородської міської ради інтенсивно проводили обстеження та перевірки для виявлення незаконно встановлених у місті обмежувачів руху, шлагбаумів, залізобетонних конструкцій тощо на дорогах загального користування. Сьогодні,  11 жовтня, зробили чергову таку перевірку спільно з представниками Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві.

Начальник відділу муніципальної поліції Ужгородської міської ради Сергій Просяник повідомив, що перевірили вулиці мікрорайону Червениця, прилеглі до корпусів УжНУ на БАМі, а також вулиці Нікітіна, Сливову, Горіхову, Озерну, Щедріна та ще кілька. «При обстеженні ми виявили близько 25 обмежувачів руху. Зараз готуємо проект рішення на засідання виконавчого комітету про демонтаж самовільно встановлених конструкцій, які частково обмежують, чи повністю перекривають проїзд вулицею. До прикладу, на вулиці Котловинній, на відрізку близько 50 м, встановлено аж 4 обмежувачі швидкості, на які органи місцевого самоврядування не надавали ніяких дозвільних документів».

«Є неодноразові звернення громадян про порушення законодавства у сфері безпеки  дорожнього руху, самовільне встановлення шлагбаумів, інших перешкод для учасників дорожнього руху. Надходили і звернення від працівників швидкої допомоги, МНС про неможливість проїзду у відповідні квартали, вулиці, – зазначив в. о. начальника сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в м. Ужгород та Мукачево, підполковник поліції Олександр Ковальчук. – Така перевірка вулиць пов’язана також із проведенням осінніх комісійних оглядів, на яких, у першу чергу, звертатимемо увагу на недоліки в утриманні доріг».

obmezh3 obmezh4 obmezh5 obmezh6 obmezh7 obmezh8 obmezh9

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *