Хустська райрада не змогла розрубати “гордіїв вузол” кадрових проблем

Двадцять шоста сесія Хустської районної ради, яка відбулася сьогодні, 24 березня, зібрала 29 депутатів із 52 обраних. На розгляд засідання, яке провів голова районної ради Василь Губаль, було винесено одне питання: «Про надання пропозиції голові Закарпатської обласної державної адміністрації щодо внесення ним до Кабінету Міністрів України кандидатур на посаду голови Хустської районної державної адміністрації».

рада хуст

Сьогодні відбулася позачергова сесія райради.Перед голосуванням за порядок денний голова фракції ВО”Батьківщина ” Іван Рогач запропонував зняти з порядку денного питання із-за якого власне і була скликана сесія, “Про надання пропозиції голові Закарпатської обласної державної адміністрації щодо внесення ним кандидатур на посаду голови Хустської районної державної адміністрації.” Заявивши що прерогатива подання належить виключно голові ОДА,а не сесії і тому він знімає свою кандитатуру з рогляду на даній сесії, просить депутатів не піднімати такі питання і не вести кулуарні ,”підкилимні” ігри.

Слідуючим із заявою виступив Голова фракції “УДАР” Пристая, який заявив,що у звязку із прийняттям рішення його політичною силою про заборону участі у кадрових питаннях він знімає свою кандитатуру з розгляду. У звязку з чим сесія не затвердивши порядок денний закінчила свою роботу. Виникає питання навіщо голові ради, за ініціативи “УДАРУ” два рази на протязі деклькох днів будоражити район? Можливо краще було б спочатку вияснити свої кадрові питання у керівництва “УДАРу” , а голові ради Губалю виконувати свої обов”язки ,а не іти на поводу окремих депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Хустська райрада не змогла розрубати “гордіїв вузол” кадрових проблем”

  1. ”…. Іван Рогач запропонував зняти з порядку денного питання із-за якого власне і була скликана сесія”….. – Та ні – запропонував зняти, тому що не набрав би голосів… “……Виникає питання навіщо голові ради, за ініціативи “УДАРУ” два рази на протязі деклькох днів будоражити район? Можливо краще було б спочатку вияснити свої кадрові питання у керівництва “УДАРу” , а голові ради Губалю виконувати свої обов”язки ,а не іти на поводу окремих депутатів”….. – ні питання виникає навіщо І.Рогачу дестабілізувати ситуацію в районі? Він радник Губаля на оплатній основі. Виходить він так “нарадив”(або не нарадив і обідився:)) Йому завжди потрібний опонент (ворог) і неважливо хто-то буде, а буде той, що його не підтримує, так як він не може дискутувати. Якби,так звана, міськрайонна Народна Рада не підтримала І.Ю. він би її розносив в пух і прах, а так . . представники демократичних сил Хустщини!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *