Гриценко вимагає надати фінансову допомогу родині загиблого в Криму офіцера

гриценкоМіністерство оборони повинно взяти на себе фінансову частину і надати допомогу при похованні українського офіцера, який загинув у Криму. Про це в ефірі Громадського ТБ заявив кандидат на пост Президента України Анатолій Гриценко.

Гриценко зазначає, що обставини, за яких був вбитий український офіцер, Київ та Москва трактують по-різному. «Зараз ми чуємо абсолютно протилежні пояснення від української та російської сторони. І думаю, що немає ніякої впевненості, що той слідчий комітет Російської Федерації, який займається розслідуванням цього вбивства, дасть чітку відповідь на питання, що насправді сталося і дійсно притягне винних до відповідальності. Мабуть цього не відбудеться», – зазначає Гриценко.

У соцмережах люди вже почали збір коштів для родини загиблого Станіслава Карачевського, у якого залишилось двоє маленьких дітей. «Сподіваюсь, що мене почують чиновники Міноборони. Військове відомство для родини офіцера, який зберіг честь і вірність присязі, повинно надати максимальну допомогу й взяти на себе всю організаційну й фінансову частину поховання», – сказав Гриценко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *