Громадськість Закарпаття виступила проти підкупу виборців (ФОТО)

НРЗ

З В Е Р Н Е Н Н Я
НАРОДНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТТЯ ДО ВИБОРЦІВ КРАЮ
(громадсько-політичної коаліції)

 

25 травня 2014 року український народ буде обирати нового Президента України. Втратою людських життів, миру та благополуччя заплачено за проведення дострокових виборів, але їх прискорення було життєвою необхідністю, щоб зупинити цілковите падіння України у прірву всеохоплюючої корупції, зрадництва національних інтересів та під загрозою втратити державну незалежність нашої Батьківщини. Негідниками, які впродовж більше двадцяти років, після відновлення 24 серпня 1991 року державної незалежності України, проводили політику московського запроданства, пограбування і ошукування українського народу, зради національних інтересів, грабіжницької «прихватизації» національних багатств, поглиблення корупції та хабарництва, руйнування правової системи і правосуддя виявились номенклатурні представники як колишньої Комуністичної партії Радянського Союзу і Комуністичної партії України (КПРС-КПУ), так і їх новітніх неокомуністичних гібридів – Комуністичної партії України, Соціалістичної партії України, партії Регіонів та ряду інших різнойменних їх сателітів. Перефарбування заради державної влади і використання її для власного збагачення і фактичної «прихватизації» державного бюджету виключно у власних інтересах, стало нормою для багатьох представників політичних структур, які боролись і борються за державну владу в Україні та на місцевому рівні.
Відвертий підкуп виборців, маніпулювання їх свідомістю, шахрайство на рівні виборчих комісій та масова фальсифікація результатів волевиявлення народу, нажаль, стали нормою суспільного життя в Україні. І вина за це лежить не тільки на різного роду аферистах, запроданцях і проходимцях від так званого новітнього політикуму, але у переважній мірі від усіх громадян України. Бо своєю байдужістю, мовчанням, а часто і продажністю своєї суверенної волі та голосу на виборах, ми самі породили, примножили і надалі розвиваємо корупцію в нашій державі.
Здавалось що після Українського Майдану очищення совісті 2013-2014 рр., ми назавжди позбудемось бодай такого ганебного і прикрого факту, як підкуп виборців… Та факти засвідчують зворотне. Знову ми стаємо свідками того, як кандидати у президенти України від різного роду олігархічних кіл (будучи і самі олігархами, які безпосередньо несуть персональну відповідальність за плачевний стан справ в нашій державі), і в першу чергу ті що пропагують себе представниками новітньої політики, їх довірені особи і агітатори проводять і надалі ганебну практику підкупу за гроші чи інші преференції голосів виборців. І знову значна частина наших громадян піддаються на такий підкуп, продаючи власну совість, своє майбутнє, майбутнє своїх нащадків і тим самим зупиняють розвиток України на шляху до утвердження соціально зорієнтованої та правової держави.
Сьогодні важко визначитись із найбільш гідним і достойним кандидатом на посаду президента України. Революційні переміни, відкрито віроломна військова агресія та інтервенція путінської неокомуністичної Московії (Російської Федерації) надають нам часу на спокійну підготовку і проведення дострокових виборів, але і ця критична ситуація не повинна позбавляти всіх нас здорового глузду, власної совісті і патріотизму.
Напередодні 25 травня 2014 року – дня дострокових виборів президента України
Народна рада Закарпаття (громадсько-політична коаліція) звертається до всіх виборців краю з закликом:
1. Всім мешканцям Закарпаття, які мають право виборчого голосу, безпосередньо прийняти участь у голосуванні 25 травня 2014 року під час дострокових виборів президента України!
2. В ході виборів не піддаватись на підкуп і виявити своє власне волевиявлення так, як велить Вам власні сумління, совість та відповідальність перед Богом, українським народом і державою Україною!
3. При визначенні, щодо підтримки того чи іншого кандидата у президенти України, закликаємо всіх віддати свої голоси не за тих кандидатів, які не один рік, за різних правлячих посткомуністичного та олігархічного режимів Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенка, Віктора Януковича в різних іпостасях перебували при фактичній владі в Україні, збагачувались за рахунок зубожіння українського народу та породження правового свавілля в державі і несуть також персональну відповідальність за крах економіки, утвердження корупції та розвиток сьогоднішньої політичної кризи в державі, а за людей достойних нашої довіри і нових на президентсько-владному олімпі!
4. Після завершення виборів президента України, закликаємо всіх згуртуватись і підняти свій голос за негайне призначення та проведення перевиборів Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування (сільських, селищних, районних та обласних рад) та голів територіальних громад!

 

23 травня 2014 року м. Ужгород
За дорученням президії Народної ради Закарпаття (громадсько-політичної коаліції):

 Віктор Бедь, співголова НРЗ, голова Християнсько-народної спілки Закапаття
Петро Станко, співголова НРЗ, голова Закарпатського відділення ГО «Праві»
Павло П. Федака, співголова НРЗ, голова Закарпатської обласної організації «Української партії»
Валерія Сіка, відповідальний секретар НРЗ, голова ГО «Молоді вчені»
Орест Дідух, голова виконавчого комітету НРЗ, в.о. голови ГО «Молодь Закарпаття»
Олена Ярема, в.о. голови Закарпатської обласної організації партії «Україна Соборна»
Роман Молдавчук, голова Закарпатської обласної організації партії «Європейська платформа»
Павло П. Федака, голова крайової «Просвіти»
Віталій Постолакі, голова ГО «Карпатська Батьківщина»
Євген Молнар, голова Ужгородської федерації єдиноборств Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Ужгородського міського комітету НРЗ
Андрій Кич, голова Комітету юстиції НРЗ
Арпід-Роберт Драшковці, голова Комітету міжнаціональних відносин НРЗ
Василь Банк, голова Комітету пропаганди та агітації НРЗ
Михайло Удут, керівник прес-служби НРЗ

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *