Господарський суд зупинив рішення про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв Ужгородщини (документ)

Господарський суд зупинив рішення про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв Ужгородщини (документ)

Господарський суд Закарпатської області задовольнив  заяву Ужгородської місцевої прокуратури  про забезпечення позову до Ужгородської районної ради щодо рішень про ліквідацію дитячих шкіл мистецтв.

Прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави, яким просить визнати незаконними рішення, прийняті на 44 позачерговій сесії 7 скликання Ужгородської районної ради Закарпатської області, яка відбулася 02.12.2020, а саме: №759 «Про ліквідацію Середнянської дитячої школи мистецтв», №761 «Про ліквідацію Малодобронської дитячої школи мистецтв» та їх скасувати.

Йшлося про скорочення базової мережі закладів культури місцевого рівня, а саме припинення діяльності Середнянської та Малодобронської дитячих шкіл мистецтв. Їх ліквідація не передбачала настання правонаступництва та надання здобувачам початкової мистецької освіти можливості продовжити навчання в іншому відповідному закладі. Відсутнє і необхідне погодження Міністерства культури та інформаційної політики України.

Господарський суд Закарпатської області постановив зупинити дію рішень Ужгородської районної ради про №759 «Про ліквідацію Середнянської дитячої школи мистецтв», №761 «Про ліквідацію Малодобронської дитячої школи мистецтв» до набрання у справі законної сили. 

Ця постанова запобігла передачі майна Ужгородською райрадою Середнянської дитячої школи мистецтв на баланс Середнянської селищної  ради без зазначення порядку використання майна, педагоги і діти і надалі використовуватимуть заклад за призначенням.

Боротьба за право на духовний та естетичний розвитк і виховання дитячого населення Ужгородського району триває.

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.