Генпрокуратура не поспішає розслідувати побиття на Майдані

беркутЧерез три тижні після відсторонення з посад заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, голови КМДА Олександра Попова та начальника київської міліції Валерія Коряка за клопотаннями ГПУ у зв’язку з підозрою у причетності до порушення конституційних прав громадян на Майдані в ніч на 30 листопада жодних рішень у досудовому розслідуванні немає. 

Станом на 6 січня Генпрокуратура не оприлюднила жодних відомостей про хід досудового розслідування у справі про розгін Євромайдану. Жодної інформації у прес-службі ГПУ Українській правді також отримати не вдалося.

Як відомо, 14 грудня у ході брифінгу генпрокурор Віктор Пшонка заявив: за розгін Євромайдану покарають  заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова.  Янукович підписав указ про вісторонення всіх трьох на час проведення розслідування.  Згідно з протоколами допиту Сівковича, Коряка і Попова, Сівкович транслював вказівки секретаря РНБО Андрія Клюєва.  Також на допиті Коряк дав свідчення, що йому телефонував міністр внутрішніх справ  Віталій Захарченко і наказав виконувати всі команди Сівковича.

Українська правда

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *