Гелетей-Іловайський подав у відставку з посади голови УДО

Гелетей-Іловайський подав у відставку з посади голови УДО

Відомий закарпатець, колишній Міністр оборони України, а нині глава управління Державної охорони Валерій Гелетей написав рапорт на звільнення.

Копію рапорту Гелетей виклав на своїй сторінці у Фейсбук.

При  цьому Валерій Гелетей написав, що пишається колективом, а рішення про відставки прийняв раніше, однак вирішив, що до інавгурації не можна було подавати рапорт, щоб не зірвати саму інавгурацію. Гелетей також додав, що готовий і надалі служити державі та народу.

На посаді Міністра оборони Валерій Гелетей проявив нерішучість. Гелетея звинувачували в тому, що після звільнення Слав’янська українська армія могла добити ворога, а замість того пропустила колони ворожих військ до Донецька.

Також Гелетея звинувачують у поразці української армії під Іловайськом у серпні 2014 р. Бої під Іловайськом стали одним з переломних моментів війни на сході України: Збройні сили України втратили ініціативу на Донбасі та перейшли від атаки до оборони. Важкі втрати спонукали українське керівництво до укладення Мінського перемир’я в рамках контактної групи Україна—Росія—ОБСЄ із залученням представників російських бойовиків.

Як відомо, нардеп від Закарпаття  Віктор Балога та Валерій Гелетей є кумами. Син Балоги Андрій, який нині є мером Мукачева, одружений на племінниці Гелетея Едіті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *