Головний нашкраївець Закарпаття відреагував на феєричний ляп міністра Реви

Головний нашкраївець  Закарпаття відреагував на феєричний ляп міністра Реви

Ну ось нарешті перша хвиля публічного обурення та жартів минула і можна спокійно поговорити про феєричний ляп нашого міністра Реви.
Не впевнений, чи довго цей чоловік думав, перш ніж видати свій вже легендарний шедевр про “українці забагато їдять”, але давайте подивимось правді в очі: думав чи ні, а подібні висловлювання для міністра, і, тим більше, міністра соціальної політики є неприпустима та повинні мати адекватні наслідки. Спеціально для пана Реви наведу кілька дуже красномовних цифр. Пан міністр додумався порівняти прибутки та рівень життя українців та громадян Німеччини. Так ось. Пане Рева, середня зарплата українців станом на червень 2017 року складала 7360 грн. У Німеччині цей показник – 3520 євро. Загалом, українці витрачають на їжу 122 євро, у той час як німці – 493 євро – що у чотири рази більше.
Думаю, вираховувати відсоткове співвідношення навіть не варто. Тут все зрозуміло і без зайвих арифметичних рухів. Незрозуміло ось що: коли горе-міністр нарешті наважиться вибачитися за свої слова. І коли він напише заяву про відставку. Я, звісно, розумію, що ці питання скоріше риторичні. Однак нам і так вистачає політиків, відірваних від життя та української реальності.
Хотілося б, щоб принаймні міністри із соціальних питань мали хоч мінімальне уявлення про те, як насправді живуть громадяни їх країни.

Антон Громовий -голова закарпатської обласної організації «Наш Край».

Думаємо, що уряду варто звернути увагу на проблему знецінення гривні. Якби при сучасній середній зарплаті долар вартував би 8 гривень, то й не виникало недоречних ляпів міністра.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *