Футбол: на стадіоні «Автомобіліст» стартував чемпіонат Ужгорода сезону 2021 року

Футбол: на стадіоні «Автомобіліст» стартував чемпіонат Ужгорода сезону 2021 року

Матчем команд «Вопак» – «Невицький замок» розпочався на стадіоні «Автомобіліст» чемпіонат Ужгорода з футболу сезону 2021 року.

Перед початком матчу також відзначили кращих гравців у командах чемпіонату Ужгорода з футболу 2020 року. Дипломи управління у справах культури, молоді та спорту і статуетки отримали спортсмени ФК «Вопак» – кращий нападник Михайло Микула, кращий воротар Анатолій Лагоцький, кращий півзахисник Сергій Назаренко, кращий захисник Юрій Коштура, ФК «PREVENTION» – кращий нападник Едуард Готра, кращий захисник Іван Зизич, воротар Юрій Антал, півзахисник Павло Волонтир.

Загалом у чемпіонаті Ужгорода з футболу- 2021 змагатимуться 7 команд: окрім двох названих, ще «Медея» (Оноківська ОТГ), «Радванка», «Еко», «Лідер» (Сторожниця) та «Будівельник». Команди зіграють у два кола кожний з кожним, ігри проводитимуть на стадіонах «Авангард» та «Автомобіліст».

У сьогоднішньому матчі гравці «Вопака» не дали суперникам – «Невицькому замку» – жодних шансів і перемогли із розгромним рахунком 7:1.

Уже завтра, 12 травня, о 18.30 на стадіоні «Авангард» зустрінуться «Еко» та «Лідер» , а 13 травня у такий же час, але на «Автомобілісті», зіграють «Радванка» і «Будівельник». Хто ж стане чемпіоном та призерами футбольного сезону 2021 року, дізнаємося восени.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.