Фракція ОПЗЖ є найслабшою ланкою в коаліції Закарпатської облради – Павло Федака

Фракція ОПЗЖ є найслабшою ланкою в коаліції Закарпатської облради – Павло Федака

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/84

❗️Найслабшою ланкою в депутатській більшості (негласна коаліція) Закарпатської облради є фракція партії ОПЗЖ, яка перебуває в дружніх «обіймах Команди Андрія Балоги, «Європейської Солідарності», «Батьківщини» та «Рідного Закарпаття».

❗️Користуючись складністю положення  Віктора Медведчука, який знаходиться під цілодобовим домашнім арештом, нардеп Сергій Льовочкін веде перемовини з Офісом Президента про взяття під повний контроль регіональних осередків партії ОПЗЖ, для цього застосовуватиметься загроза або застосування норми про «імперативний» мандат.

Льовочкін, таким чином, хоче стати партнером «Слуг народу» на рівні областей, що в свою чергу посилить його позиції на загальнонаціональному рівні.

❗️До речі, попередня коаліція в Закарпатській обласній раді («Слуга народу», ОПЗЖ, Команда Андрія Балоги, За майбутнє, КМКС) формувалася, як 

фундамент майбутньої президентської кампанії Володимира Зеленського, основою якої мали стати інвестиції групи Льовочкіна в сумі 20 мільярдів гривень в інфраструктурні пректи на Закарпатті. 

❗️Недарма у рядах фракції ОПЗЖ в Закарпатській облраді перебуває людина Сергія Льовочкіна –  Владислав Каськів, екскерівник Держінвестпроєкту, причетний до будівництва нового гірськолижного курорту «Боржава» у Карпатах. Цей проєкт,  Офіс Президента має намір реалізувати як розбудову інфраструктурного потенціалу для проведення в Україні зимових Олімпійських ігор.

❗️Розмови про те, що голова фракції ОПЗЖ в Закарпатській обласній раді Іван Чубирко є залежним від Мукачівського міського голови Андрія Балоги через те, що Яна Чубирко (донька Івана Чубирка) є секретарем Мукчівської міськради, у світлі норм про застосування імперативного мандату не матимуть ніяких підстав, адже депутатства можуть позбутися одразу обоє.

❗️Депутатами фракції ОПЗЖ в Закарпатській облраді також є Мирослав Щербей, екс-начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня;  генерал-майор Віктор Русин , екс-начальник УМВС України у Вінницькій області, екс- начальник департаменту по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС України (позивний «Антибіотик»); Степан Деркач, колишній член правління ЗАТ «Нафтогазвидобування»; Зоя Темнохудова, відомий адвокат.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.