До Дня Дунаю чиститимуть Боржаву

заторУ суботу, 29 червня, відбудеться виїзне засідання Ужгородського прес-клубу до с. Квасово на Берегівщині, де у ході відзначення міжнародного Дня Дунаю розчищатимуть затор з побутового сміття на р. Боржава. (виїзд о 14.30)

 Журналісти також відвідають нове сміттєзвалище, облаштоване у Квасово в рамках Боржавської екологічної ініціативи. Цього ж дня у с. Квасово зберуться сільські громади, котрі проживають на берегах річки Боржави (майбутній прообраз Басейнової ради ріки Боржави) для обговорення спільних проблем Боржавської долини.

                 Прес-тур стане продовженням інформаційного дня у рамках Дня Дунаю. Нагадуємо, 20 червня о 10.00 на Театральній площі поблизу пішохідного мосту через р. Уж в м. Ужгород відбудеться прес-конференція з приводу відкриття на мосту виставки фотографій «Водна окраса Закарпаття», що стане рекордом Українияк найдовша екологічна фотовиставка (144 м).

 Заходи організовані Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги, проектом Європейського Союзу «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки», за підтримки Ужгородського міського голови, громади с. Квасово, компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна та Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *