Держекоінспекція оштрафувала посадовців Перечинського лісогосподарства за численні порушення

З метою перевірки фактів, викладених у зверненні мешканців с. Сімерки Перечинського району, Держекоінспекцією проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП “Перечинське ЛГ”.
Під час перевірки держінспекторами встановлено, що при проведенні лісозаготівельних робіт порушуються вимоги Закону України “Про мораторій на проведення суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону” щодо заборони трелювання гусеничними тракторами, Закону України “Про тваринний світ” щодо заборони проведення санітарних рубок лісу у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, вимог Правил рубок головного користування в гірських лісах Карпат та ін.
За результатами перевірки Держекоінспекцією видано припис щодо усунення правопорушень, 6 посадових осіб лісгоспу притягнуто до адміністративної відповідальності, проведено розрахунок збитків, заподіяних лісовим ресурсам, на суму 30606,35 гривень та виставлено претензію для добровільного відшкодування. За грубі порушення природоохоронного законодавства Держекоінспекція звернулась до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом щодо заборони проведення лісогосподарських заходів на двох лісосічних ділянках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.