Держава розділена на мережу патріотів і мережу негідників – Семенченко

семенченкоЄ люди, які хочуть будувати Україну зі знаком плюс, а є люди, які хочуть будувати Україну зі знаком мінус, й вони хочуть зберегти ту ж систему, ті ж хабарі.

Про це в інтерв’ю «ОстроВу» повідомив командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

Семенченко вважає, що держави у нас зараз немає. Всі ці міністерства, відомства – все це фікція. А державу ще належить побудувати. А зараз поки що є мережа патріотів, та мережа негідників – згідно його слів. – «При тому патріоти можуть бути скрізь, вони можуть бути в МВС, уряді, серед депутатів, журналістів, де завгодно. І не важливо, які у них посади, найголовніше, що вони хочуть будувати Україну зі знаком плюс. Але є також люди, які хочуть будувати Україну зі знаком мінус, й вони хочуть зберегти ту ж систему, ті ж хабарі і т.д».

Свою точку зору щодо проекту «Україна без олігархів» висловив коротко: «Політична воля Президента, як не цього – то наступного. – Або політична воля народу, який з себе викристалізує нову еліту, яка приходить до влади. Або президента, який вирішив перестати бути олігархом, а залишитися в історії як діяч, який почав побудову реальної держави. Якщо немає політичної волі – нічого не буде», – завершив він.

Щодо відношення до політики Порошенка, який йде на примирливі, навіть принизливі кроки, типу консультацій Медведчука-Кучми з терористами, зазначив: « Є кілька варіантів відповіді. Можливо, ми просто не знаємо всієї інформації, можливо, справи держави набагато гірше, ніж ми думаємо, тому довгої війни ми не витримаємо. Може й так. А можливо, що це зрада, якісь ігри, щоб злити патріотичний порив народу в трубу».

При тому, Семенченко не вірить в пряму агресію Путіна в Україну – «я не думаю, що Путін увійде. Я абсолютно впевнений, що, якщо він увійде, то через півроку він буде давати інтерв’ю з Північної Кореї і розповідати про те, що «я тут, я легітимний президент». Тобто, я більше ніж упевнений, що коли піде потік рефрижераторів вже в саму Росію, коли активізується Китай, – Путіна або скине його ж оточення, або він втратить управління», – наголосив він.

Щодо стабілізації ситуація на Донбасі Семенченко впевнений: «якщо ситуація стабілізується, – це відбудеться не раніше, ніж до кінця року». Бо це пов’язано: «з реальним станом держави, реальним станом збройних сил, реальним ступенем загрози, реальним станом політичного управління… Якщо буде політична воля, або відповідний тиск народу, то це той час, за який можна перебудувати всі державні інститути», – завершив він.

Крім того, Семенченко не приділяє великої ролі Ахметова у у звільненому Донецькому регіон. Згідно його слів: « Ахметов має бути звичайним підприємцем, бізнесменом, якщо він не порушує закон. Ці розмови про те, що без нього там нічого не може відбутися – їх треба припинити».

На спроби, як це робилося завжди, віддати регіон на відкуп «донецьким», щоб в обмін вони вирішили «проблему Донбасу», відповів категорично: «Ми з цим не будемо погоджуватися. Ми будемо приймати свої заходи, як це нам підказує совість. Не для того, ми все це починали, щоб нас по тихому завтра злили, прибили десь і ми жили в усьому тому ж самому. Занадто багато жертв. Того що було, вже не буде». А з людьми, які хочуть жити саме за старим сценарієм – хочуть миру, але не хочуть змін, розмова взагалі коротка: «Не давати їм можливості заважати. Як кажуть, забрати паспорт, щоб не голосували. Це жарт звичайно, але потрібно створити таку ситуацію, при якій вони не могли б активно шкодити», – наголосив Семенченко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *