Депутата Закарпатської облради Ілдику Орос запросили для пояснень в СБУ

Депутата Закарпатської облради Ілдику Орос запросили для пояснень в СБУ

Виклик до Управління СБ України в Закарпатській області пов’язаний з її виступом у Будапешті на урочистостях з нагоди чергової річниці антирадянської революції 1956 року. Повідомляє видання “Kárpátalja.ma”.

Наступного дня Ілдика Орос разом зі своїм адвокатом відвідала Закарпатський підрозділ СБУ. Прізвище заявника їй не повідомили. Службу безпеки цікавило, хто запросив її на урочистості, якою була мета її виступу на мітингу-реквіємі і який вплив промова мала на присутніх. Також керівника угорського вишу попросили більш детально пояснити, що вона розуміє під своїми висловлюваннями в Будапешті.

Ілдика Орос розповіла, що отримала персональне запрошення на церемонію, на якій озвучила власні міркування. До виступу спонукали не приховані мотиви, а це була святкова промова, яку опублікували на порталі “Kárpátalja.ma” українською, угорською та англійською мовами.

“Це були мої особисті думки, які озвучила. Про що хотіла, те сказала. До промови додати щось, ні відняти не хочу. Кожен може сприймати її, як забажає,”- заявила Ілдика Орос під час давання пояснень.

Протокол розмови в СБУ прочитали разом з адвокатом, бесіда проходила у спокійній обстановці, коректно,- пише портал Karpatalja.ma.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Депутата Закарпатської облради Ілдику Орос запросили для пояснень в СБУ”

  1. …”Ілдика Орос розповіла, що отримала персональне запрошення на церемонію, на якій озвучила власні міркування. До виступу спонукали не приховані мотиви, а це була святкова промова, яку опублікували на порталі “Kárpátalja.ma” українською, угорською та англійською мовами..”

    Нажаль, не вдалося знайти публікації українською та анлійською. Дайту посилання, будь ласка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *