Чотирилапий помічник закарпатських митників “винюхав” під обшивкою авто 100 блоків цигарок

Чотирилапий помічник закарпатських митників “винюхав” під обшивкою авто 100 блоків цигарок

Сьогодні вранці у «тенета» закарпатських митників вчергове потрапив буковинський шофер, який «нашпигував» свій мікроавтобус «Мерседес-Бенц» контрабандними цигарками.

Це сталося знову ж таки на митному посту «Дякове-автомобільний», що на кордоні з Румунією. Водій свідомо обрав «зелений коридор» та усно підтвердив, що нічого прихованого не переміщує через кордон.

На підставі аналізу та ризиків інспектори провели поглиблений огляд транспортного засобу, залучивши кінологічну команду. Відтак, чотирилапий помічник інспектора спаніель Дені блискавично винюхав сигарети, приховані від митного контролю у конструктивних порожнинах за обшивкою багажного відділення мікроавтобуса.

Митникам довелось демонтувати обшивку та повиймати понад понад тисячу пачок сигарет, які спритний громадянин приховав заздалегідь в автомобілі.

Наразі складається протокол відносно буковинця про порушення митного законодавства за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Виявлені 1030 пачок сигарет різних марок, вартістю 51824 грн, та автомобіль, оцінений у 209 тис грн, що використовувався для переміщення прихованих предметів правопорушення, вилучено до рішення суду, повідомили у пресслужбі Закарпатської митниці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *