Чопський мер злякалася народного віче

варламоваПро це повідомляє громадський активіст Лариса Ступак”

“Замість того , щоб на гідному рівні організувати громадські слухання і з гідністю відзвітувати про свою роботу , Галина Цар дала завдання любим друзям нишпорити по під’їздах -збирати і знищувати з поштових скриньок жителів листівки – оголошення про народне віче , за організацію якого взялися самі громадяни міста .

Пізно увечері, 8 березня, обистий секретар -перукар мерші –ВАРЛАМОВА ЛЕНКА збирає по під’їздах і знищує листівки- анонси . Допомагає їй нишпорити по чужих поштових скриньках ВАРЛАМОВА Анжела . Це ж як потрібно боятися простого звіту перед своїми виборцями Галі Цар , щоб вночі в неділю всій челяді спокою не було. Цілий тиждень вони тероризували людей, що підписали відкритий лист до мера , змушували відкликати свої підписи , одночасно збирали підписи проти нестерпної Ступак та на підтримку себе, коханої , тепер знищують оголошення про збори Чопського народу.

9 БЕРЕЗНЯ в 15-00 на площі Європейській”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Чопський мер злякалася народного віче”

  1. Всупереч постанві КабМіну (на початку світової екномічної кризи) штат чопської міськради за роки правління шляхетної та святої Галини Василівни зріс процентів на 50%. При чому не за рахунок фахівців, а за рахунок дуполизів, як ця Варламова Лєнка-перукарка або Бізіля – ізгой берегівської громади. Саме про роздутий штат чопської міськради нашій громаді дуже хотілось би дізнатись.

  2. Эта секретарша курва обыкновенная. Каждый вечер на рогах и вешается на мужиков аж гай шумит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *