Чопський мер влаштувала істерику журналістам (ВІДЕО)

царВчора,13 січня,  в Чопській мерії була зроблена спроба влаштувати провокацію проти журналіста Валерія Наталевича.

У головній ролі істерика-комедіанта виступила сама мер Галина Цар. Їй допомагали проінструктовані підлеглі (а як вони могли відмовитися ?) : двоє службовців прийомної , секретар міськраді Фелдій О.П. , перший заступник мера Ольга Бізіля.  Працівники Касьян В.І. і Сігаєв В.Д. хоч і були присутні , але вони саботувалиі інструктаж  мерші .
А почалося все з того, що журналіст Валерій Наталевич ознайомився з графіком прийому громадян та зазначив , що в понеділок 13 січня приймальний день у зам.мера Бізілі О.В. Пройшов до її кабінету , постукав і в прочинені двері попросив увійти на прийом. Почувши згоду , увійшов до кабінету – Бізіля перебувала одна.
Поки Валерій цитував їй ст.15 , ч.1- 2 Закону “Про доступ до публічної інформації” зі своєю роздруківки , в кабінет увійшов начальник Чопського Управління комунального майна Касьян В.І. і спокійно присів на стілець. Через хвилину секретар міськраді Фелдій О.П. увійшла і стала у нього за спиною. Ще через дві хвилини заскочила  міський голова Галина Цар і під приводом наради викликала Бізілю з кабінету.

Ось як коментує Наталевич те, що сталося далі: “І ось ми виходимо в коридор … а далі дивіться самі. Упевнений , що після перегляду цього,  самого показового відеофрагменту , прокурор Цар знайде , що пояснити  своїй дружині. Найбрутальніше те, що Галина Цар , підійшовши до мене впритул, однією рукою намагалася закрити об’єктив ( у кадрі видно її пальці і клацання стоп- кадру коли вона , нишпорячи по камері , торкнулася кнопки затвора) , а іншою рукою ковзнула в напрямку моєї кишені – напевно хотіла щось підкинути . Я відійшов від неї , попросивши , не торкатися до мене. І тут вона заголосила “Ви тільки що мене обізвали нецензурними словами! Всі чули ! ” . І понеслося …
Наталевич запропонував викликати міліцію.
Питань в голові роїлося безліч : що це взагалі було, це шиза Галини Цар , її спроба утвердитися у своїй самооцінці , просто її звичні замашки , в неї вселився диявол , що вони вчудять наступного разу ? Хоча це мене не цікавить. Я буду приходити завжди , коли у мене будуть до питання до нашої влади “, – зазначає Валерій Наталевич.

P.S. Як стало відомо, заступник Чопського міського голови Ольга Бізіля звернулася в міліцію у зв’язку з погрозами з боку журналіста Валерія Наталевича. З появою цього гламурного зама Чопська мерія виставлена на посміховище всієї України, а міський голова Галина Цар стала своєрідним цапом-відбувайлом неадекватних дій підлеглої.

6 Comments

  1. Як мені прикольно туй. Бачите самі, що поряд з міським головою я ще й трохи розумною виглядаю. Навіщо ся накинули на мене перше?

  2. Ничего удивительного, что Царь и Бизиля сделали заявление подобного рода, после того, как на днях в сети появились видеоматериалы, проливающие истинный свет на их работу. Тем более, что ресурс чиновников чопской мэрии еще лучше, чем Бог в помощь. Судя по тому, как на официальном сайте чопской мэрии задними числами махлюются документы, а ответы на многие вопросы для громады города так и остались вне зоны доступа, ложь – это естественная среда обитания таких чиновниц. Можно было придумать еще более убедительную версию произошедшего для общественности. Например, как Наталевич пришел в мэрию с баллистической ракетой в кармане, пригрозив прокатить на ней Бизилю и Царь до Луны и лишить их там обеих невинности. Уникальность Бизили как чиновника еще и в том, что ее венгерское гражданство не помешало Царь Галине взять гражданку другого государства в качестве государственного служащего в госучреждение Украины. А вообще, и коню понятно, что тётки просто решили вот таким способом гопниц избавиться от надоевшего им Наталевича, заодно отомстив ему за свой позор. Хотя, кто этим чиновницам в принципе мешает выглядеть на камру достойно? Такая возможность быть красавами. Отвечать посетителям на вопросы грамотно, квалифицированно, корректно, вести себя в сответствии с кодексом госслужащего. А тут их уютной, сытой, теплой и беззаботной жизни мешает какой-то Наталевич со Ступак. Да они глотку перегрызут за свое право безответственности.

  3. Це вже реальна картина того насправді там відбувається у тій чопській раді. Бізіля вляпалась у чергове “хороше” місто. ВІтаю її!

  4. Я нічого так і не зрозумів, а вчому проблема.Ну артисти – мерії зрозуміло, а що там знімали.

  5. Артистів знімали. Прокурор на на людину діло завів. Оскорбили його жону Царицю.. ТІльки що. Не бачите? Не чуєте? Тоді ви той самий прокурор і є ))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *