Через відсутність облаштованих місць відпочинку на Латориці мукачівці наражаються на небезпеку

Через відсутність облаштованих місць відпочинку на Латориці мукачівці наражаються на небезпеку

Купальний сезон у Мукачеві розпочався ще на початку червня. Щороку зі стартом спеки, не звертаючи уваги на жодні застереження та заборони, містяни заполоняють неофіційні пляжі вздовж річки Латориця.

Мукачівці кажуть, на міських пляжах почувають себе комфортно: тут тихо, просторо та ще й можна непогано зекономити. На відміну від відвідування басейнів, де щоразу потрібно викласти 100-200 гривень, на річку витрачаєш хіба що час.

Однак спокій мукачівців порушила нещодавня інформація про лактозопозитивну кишкову паличку, яку нібито було виявлено в Латориці. Контакт з зараженою водою вкрай небезпечний для людей. Серед імовірних наслідків купання у такій воді можуть бути кишково-шлункові розлади, діарея, гастроентерит, а в окремих випадках, особливо у дітей – менінгіт. Щоб дізнатися, чи справді вода небезпечна, знімальна група «М-Студіо» звернулася у Мукачівську міськрайонну санітарно епідеміологічну станцію. Там інформацію про кишкову паличку заперечили, втім, купатися на таких пляжах все ж не радять. Всім відомо – у Мукачеві немає жодної офіційної відпочинкової зони. Тож гарантувати безпеку для життя і здоров’я під час такого дозвілля містянам не може ніхто.

Варто додати, створити офіційний пляж з усіма необхідними умовами для безпечного відпочинку містян влада обіцяла ще у 2017 році. Від обіцянок до дій справа, як бачимо, так і не дійшла. Тим часом мукачівці й надалі продовжують рятуватися від спеки у місцях максимально небезпечних для здоров’ я та навіть життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *