Через ремонтні роботи в Ужгороді буде ускладнено проїзд та можливі перебої водопостачання

Працівниками дільниці водопровідної мережі, протягом дня проводитимуться аварійно-відновлювальні роботи в початку вулиці Собранецької (в районі будинків №6-8) і в районі перехрестя вулиць Другетів та Айвазовського.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, буде ускладнено проїзд на ділянках автошляху за вищевказаними адресами.

Автомобільний рух буде відновлено до звичайного режиму, одразу ж по завершенні робіт.

Також, зауважуємо, що для виконання робіт на перехресті вулиць Другетів та Айвазовського, можливо буде необхідно на короткий час призупинити подачу води з НФС-І. В такому випадку, протягом виконання робіт, будуть відчуватись перебої водопостачання в районах площі Корятовича і Петефі та вулиць Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовького, Насипна, Маресьєва, Нахімова. Тімірязева, Руська і Л. Українки. Крім того, можливе пониження тиску водопостачання в районі вулиць Мукачівської та Одеської.

Водопостачання, у випадку перебоїв, також буде відновлено до звичайного режиму, одразу ж по завершенні робіт, інформує адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *