Через неуважність ужгородець позбувся телефона, грошей та банківської карти

Через неуважність ужгородець позбувся телефона, грошей та банківської карти

Незважаючи на численні застереження працівників міліції, жителі Ужгорода все ж стають жертвами крадіїв. Недаремно ж правоохоронці постійно просять городян бути уважними, і не залишати незамкненими двері своїх квартир, щоб не накликати на себе біду. Однак люди безтурботно ставляться до власної безпеки та збереження свого майна, в результаті чого і стають жертвами зловмисників, після чого змушені звертатися за допомогою до співробітників міліції.

Нещодавно прикрий випадок стався з 49-річним працівником однієї з служб таксі Ужгорода. Неуважність – коштувала йому особистих речей. Чоловік забув закрити вхадні двері до квартирі, чим і скористався зловмисник, який незаконно шляхом вільного доступу поцупив з кишені куртки, яка висіла на вішалці, мобільний телефон та гаманець, в якому знаходилися 450 гривень та кредитна картка. Виявивши пропажу особистих речей, потерпілий одразу ж звернувся по допомогу до працівників Ужгородського міськвідділу міліції.

Оперативники карного розшуку, негайно взялися до справи. Розпочалися оперативно-розшукові заходи по встановленню особи, причетної до цього злочину. Втрата дорогоцінного часу, який грає немалу роль в розкритті подібних злочинів, відсутність свідків події та нечіткість показів потерпілого значно ускладнювали роботу правоохоронців. Але, завдяки професійним діям міліціонери вийшли на слід 22-річного, місцевого жителя. Він неодноразово притягався до відповідальності то за грабіж, то за крадіжки, то ще за щось…

Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Діана ДОРОГІЙ,
Ужгородський МВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.