Закарпатську ОДА очолить Валерій Пацкан

пацканЗакарпатську ОДА очолить нова людина.

Час губернаторства Василя Губаля підходить до завершення. Про це нашому виданню повідомив інформатор із апарату Закарпатської обласної державної адміністрації.

Про «тимчасовість» призначення Василя Губаля на посаду голови Закарпатської ОДА говорили чи не з перших днів роботи хустянина в Ужгороді. Тоді політологи наввипередки робили ставки щодо тривалості керування Губаля. Терміни хай і різнилися, однак практично всі експерти сходилися в одному: Губаля поставили в це крісло для проведення виборів. Після парламентських перегонів його місце, скоріш за все, займе нова людина.

Отож, вибори позаду і ми нарешті можемо підбити підсумки роботи Василя Губаля на посаді голови Закарпатської ОДА. Щоправда, і підбивати особливо нічого. Згадати можна хіба про постійні зустрічі із журналістами, на яких у медійників уже навіть не було про що того губернатора питати. А також про масові звільнення і скандали, якими, напевне, і запам’ятається голова ОДА Губаль. Шкода тільки місця на стіні і 5 тисяч державних гривень, які доведеться витратити на традиційний портрет губернатора.

А витратити їх таки доведеться, тому що незабаром місце в кріслі на Народній займе інший політик. Той, котрий зумів вирвати беззаперечну перемогу у бандитського клану на виборах, і вже не один рік поспіль доводить свою відданість Закарпаттю не тільки словами, але й конкретною роботою. Мова про нині народного депутата Валерія Пацкана. Саме його ім’я назвало наше джерело з обласної адміністрації.

Отож готуймося до чергової зміни влади. Уже незабаром.

Вільне Закарпаття

1 коментар

афганець написав:

ВАЛЕРА МИ З ТОБОЮ!!!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *