“Бультер’єр президента” Тищенко дав вказівки очільникам Закарпаття щодо діяльності Ужгородського аеропорту (відео)

“Бультер’єр президента” Тищенко дав вказівки очільникам Закарпаття щодо діяльності Ужгородського аеропорту (відео)
Керівник Закарпатської облорганізації партії “Слуга народу”, народний депутат  Микола Тищенко, як школярам, дав вказівки голові Закарпатської облради Олексію Петрову, голові Закарпатської ОДА Анатолію Полоскову та меру Ужгорода Богдану Андріїву щодо функціонування Ужгородського аеропорту.
«Щоб тут ніхто нічого не будував, щоб ніяких там будок, собачок там не було, курятників взагалі, досить!», – саме такими словами Тищенка й запам‘ятался його зустріч. Народний депутат України мав на увазі незаконне будівництво споруд впритул до Ужгородського аеропорту.
Наступного приїзду Микола Тищенко чекає на доповідь від вказаних чиновників.
Ситуація показова тим, що народний депутат від президенської політсили формально не має ніяких повноважень давати вказівки головам Закарппатської облради та ОДА, Ужгородському міському голові, але реалії сучасні такі, що чиновники сприймають його слова, як належне, не заперечують у відповідь.

Така сама ситуація була і на митниці, коли Микола Тищенко, у присутності очільників Закарпаття змушував керівника Закарпатської митниці казати, що «угорці наші друзі» .

В одному з інтерв’ю Микола Тищенко назвав себе “бультер’єром президента”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.